Audentese SK. Foto: Allan Siimann.

05.06.2021

Naiste esiliigas alistas Audentese SK täna Paides peetud poolfinaalis Luunja valla naiskonna numbritega 73:46 ja kindlustas koha homses finaalmängus.

Tänavusel hooajal kaotuseta jätkav Audentes alustas võimsalt ja võitis avaveerandi 27:16. Teisel mänguperioodil mäng korraks võrdsustus, kuid poolajapausile siirduti Luunja naiskonna 27:39 kaotusseisus.

Kolmandal veerandil läks Audentes vahepeal juba enam kui 20 punktiga ette. Otsustavat neljandikku alustati pealinna naiskonna 56:37 juhtimisel. Visketabavusega hädas olnud Luunja ei suutnud viimase kümne mänguminutiga enam vastupanu osutada ja koha homses finaalis teenis Audentes.

Ellen Anett Põldmaa tõi võitjate kasuks 21 punkti ja 6 lauapalli, Eliise Pajumets lisas 14 ja Maria Metsaorg 10 silma. Kati Rausberg panustas võitu 8 punkti, 6 lauapalli ja 6 resultatiivset söötu.

Luunja poolelt Kadri Uiga parimana 12 punkti ja 7 lauapalli, Triin Teppo arvele jäi 11 silma ja 11 lauapalli. Kapten Doris Park lõpetas 8 silma peal.

Homse finaalivastase saab Audentes paarist Rapla Korvpallikool - BC Elva/CHK, kes alustavad poolfinaali kell 17.