ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Team Estonia. Foto: Siim Semiskar.

Alexela 3x3 korvpalli EMV avaetapi võit läks Team Estoniale

31.05.2021

Suvine 3x3 korvpalli hooaeg sai avapaugu laupäeval Tallinnas, Snelli väliväljakutel, kus toimus Alexela 3x3 korvpalli Eesti meistrivõistluste avaetapp, mis oli ühtlasi ka Tallinna meistrivõistluste turniir. 

3x3 korvpalli Tallinna meistriteks 2021 krooniti ja medalid said järgmised võistkonnad.

 

WORLD TOUR:

 

Tallinna meister – Team Estonia (Jaan Puidet, Rait Riivo Laane, Rauno Nurger ja Karl Johan Lips).

Hõbe: Treimix (Heigo Erm, Märt Rosenthal, Tom Kaldre ja Erik Schmaltz)

Pronks: Scanweld (Marcus Neiland, Conrad Sengbusch, Georg Allemann ja Ralf Küttis)

 

U18 POISID

 

Tallinna meister – Helikopter (Kaspar Sepp, Espen Mägi, Markus Heinakroon ja Markus Ladoga).

Hõbe: Kirsid (Kert Kasemets, Andris Smorodin, Henry Liht ja Joosep Põldre)

Pronks: Ladujad (Karu-Erik Suurorg, Artur Evestus, Gregor Kiilmaa ja Rasmus Andre)

 

HARRASTAJAD

 

Tallinna meister – Estravan (Reigo Päkk, Andre Reinart, Georg Tambre ja Marko Viik).

Hõbe: RLV Massive (Aron Kuusik, Henry Aimre, Joonas Vaino ja Mihkel Mäger)

Pronks: BC Raeküla (Allar Leppind, Mario Polusk, Sten Õispuu ja Kristjan Saidla)

 

40+ SEENIORID

 

Tallinna meister – OSK (Mart Uuehendrik, Indrek Reinbok, Ivo Uibukant ja Reimo Luht).

Hõbe: HAUG Creative (Madis Haug, Erkki Mäeorg, Avo Alender ja Elari Asi)

Pronks: Sajebonks 94 (Erkki Kasenurm, Andres Kollo, Alar Eelma ja Margus Unt)

 

U15 POISID

 

Tallinna meister – sats (Oliver Kullamäe, Raul Tubarik, Artur Sarap ja Kaur Kennerth Tomann).

Hõbe: Tutti Frutti (Mathias Mander, Arthur Pärnpuu, Jaagup Altoja ja Karel Pärnpuu)

Pronks: Viisakad härrasmehed (Kristofer Visnapuu, Albert Roolaid, Hans Norman Normak ja Rasmus Allmägi)

 

U13 POISID

 

Tallinna meister – Rae Koss (Erik Arula, Rasmus Vuks, Kaspar Vuks ja Mattias Mändmets).

Hõbe: SK2008 (Greyson Pärnpuu, Henry Helilaid, Karl Koitmaa ja Marten Midri)

Pronks: KK Viimsi/Estover (Robin Berol, Kiur Robben Hera, Uku Maamägi ja Kenneth-Hans Möldre)

 

U18 TÜDRUKUD

 

Tallinna meister – Mängurid (Hanna Maria Sibul, Anete Elisabeth Adler, Anna Maria Tamberg ja Maarja Grünmann).

Hõbe: Siilikad (Sille-Liis Mölder, Anna-Liisa Vannamik, Kätlin Kangur ja Marta Eleri Jaama)

 

U15 TÜDRUKUD

 

Tallinna meister – Audentes (Emma Charlotte Luks, Liise Lugna, Norah Marie Pae ja Mirtel Trumsi).

Hõbe: KK Sokud (Riinu Suursaar, Merili Mäesepp, Elerin Meier ja Helena Uuehendrik)

Pronks: JVSK/Kuremaa2 (Lii Romi Teppan, Kertu-Kaisa Kalamees ja Paula Palmsaar)

 

U13 TÜDRUKUD 

 

Tallinna meister – Siili Beebid (Nora Liis Veisberg, Eva-Lotta Vannamik ja Laura Liisa Grünmann).

Hõbe: Keila Dream Team (Elly Last, Eva Maria Moilanen, Jette Sofia Moilanen ja Kerbel-Kaily Teeäär)

Pronks: RaplaU13 (Kärt Kõiv, Veronika Gabriel, Kristella Kasela ja Lisann Terras)

 

GALERII

Sünnipäevad
Täna, 12. juuni
Henri Ausmaa (38)
Aleksandr Bazutin (36)
Aivar Kuusmaa (54)
Illimar Pilk (33)
Sulev Särekanno (54)
Homme, 13. juuni
Olga Didõk (55)
Tarmo Kikerpill (44)
Arnel Miggur (60)
Ken Piir (37)
Kadri Uiga (24)
Sulge

Ülekanded