Allan Ehte. Foto: Ott Kattel.

Kadrina alustas veerandfinaalseeriat võidukalt, täna kavas kolm veerandfinaalmängu

18.05.2021

Saku I liiga alustati esmaspäeval veerandfinaalidega, kui Kadrina Karud alistas kodusaalis Tartu Ülikool II meeskonna 93:75.

Heas viskehoos olnud Kadrina võitis avaveerandi 24:17 ja läks poolajaks ette 45:32. Teisel poolajal Tartu enam mängu tagasi tulla ei suutnud ja kahe võiduni peetavas seerias sai silma pähe Kadrina.

Austin Dwight Wrighten tõusis võitjate parimaks 30 silma, 5 resultatiivse söödu ja 5 lauapalliga. Allan Ehte lisas 15 punkti, 6 söötu ja 5 vaheltlõiget ning ligi 37 minutit väljakul rassinud Gintaras Dalke arvele jäi 12 punkti, 8 resultatiivset söötu ja 2 lauapalli.

Tartlaste poolelt kogus parimana Aleksander Tassa 19 silma ja 7 lauapalli, Markus Heinakrooni arvele jäi 15 punkti ja 12 lauapalli.

Teisipäeval on kavas kolm veerandfinaalmängu, kui KK Viimsi/Noto võõrustab Tamsalu Los Toros/TALTECH meeskonda, KA Tallinna Kalev/TSK sõidab külla Rae Koss/Hansaviimistlusele ja Tartu Kalev/Estiko võtab kodusaalis vastu Paide Viking Window.

Saku I liiga kulmineerub nelja parima võistkonna finaalturniiriga 28. ja 29. mail Paides, E-Piim spordihallis.