Kaspar Treier (#3). Foto: dinamobasket.com

Treieri hea mäng aitas Sassari kindla võiduni

24.08.2020

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo alistas kolme Itaalia kõrgliigaklubi osalusel Cagliaris peetud hooajaeelse kontrollturniiri viimases mängus Veneetsia Reyeri 87:61 ja sai teise koha, kirjutab Korvpall24.

Avaveerandi 17:16 võitnud Sassari tegi suuresti just Treieri vedamisel vahe sisse teisel perioodil. Poolajaks juhiti 40:31 ja kolmanda veerandi järel juba 69:47.

Kokku viskas 20-aastane korvpallikoondislane 15 punkti, saades mängu paremuselt teiseks korvikütiks. Eestlasest rohkem punkte viskas Sassari poolel vaid horvaat Miro Bilan, kelle arvele kogunes 16 silma. Ameeriklane Jason Burnell lisas võitjate kasuks 14 punkti.

Veneetsia meeskonna resultatiivseim oli Uus-Meremaa koondislane Isaac Fotu, kes kogus 12 punkti.

Turniiri võitis Milano Olimpia, kes alistas mõlemad vastased.