ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Audentese Spordiklubi

Nädalavahetusel U16 tüdrukute EYBL-i etapp Audenteses

05.02.2015

6.-8. veebruaril mängivad U16 vanuse EYBL’i naiskonnad kolmanda etapi, mida korraldab Audentese Spordiklubi. Tallinna etapil osalevad: BS Liepaja, BS Jurmala, BS Ridzene, BS Jugla (kõik Läti), MKK Sokolow S.A. Poolast, SDJSOR Nr.2 Odessa Ukrainast, SDJSOR Nr.1 Venemaalt ja Audentese Spordiklubi Eestist.

Jaanus Levkoi ja Reet Rausbergi juhendatav Audentese Spordiklubi võistkond mängib reedel kaks mängu, kell 11:30 BS Ridzene Lätist ning 17:30 MKK Sokolow Poolast. Laupäeval on vastasteks kell 11:30 BS Liepaja Lätist ja 16:00 BS Jurmala Lätist.  Turniiri viimasel päeval on vastaseks kell 12:00 Samaara võistkond Venemaalt.

 

Võistkonda kuuluvad: Brit Aller, Margot Arvola, Anna-Helena Ehala, Margit Fix, Astrid-Mai Kaadu, Anette Kasemägi, Michele-Lucia Kirs, Liisbet Loik, Berit Loomägi, Marita Mardo, Hanna-Leena Ojamaa, Egle Onton, Victoria Ida Vähi, Kätrin Varik.

 

Ajakava:
Reede, 6.02                           
10:00   Saal 1  BS Jugla-BS Liepaja
10:30   Saal 2  SDJSOR Nr.2 Odessa-BS Jurmala
11:30   Saal 1  Audentese SK-BS Ridzene
12:00   Saal 2  SDJSOR Nr.1-MKK Sokolow S.A.
16:00   Saal 1  BS Jurmala-BS Jugla
16:30   Saal 2  BS Liepaja-SDJSOR Nr.2 Odessa
17:30   Saal 1  MKK Sokolow S.A.-Audentese SK
18:00   Saal 2  BS Ridzene-SDJSOR Nr.1          

       

Laupäev, 7.02                        
10:00   Saal 1  SDJSOR Nr.2 Odessa-MKK Sokolow S.A.
10:30   Saal 2  SDJSOR Nr.1-BS Jurmala
11:30   Saal 1  Audentese SK-BS Liepaja
12:00   Saal 2  BS Jugla-BS Ridzene
16:00   Saal 1  BS Jurmala-Audentese SK
16:30   Saal 2  BS Ridzene-SDJSOR Nr.2 Odessa
17:30   Saal 1  BS Liepaja-SDJSOR Nr.1
18:00   Saal 2  MKK Sokolow S.A.-BS Jugla           

             

Pühapäev, 8.02                                 
10:00   Saal 2  BS Ridzene-BS Liepaja
10:30   Saal 1  MKK Sokolow S.A.-BS Jurmala
11:30   Saal 2  BS Jugla-SDJSOR Nr.2 Odessa
12:00   Saal 1  Audentese SK-SDJSOR Nr.1
13:30   Saal 1  Auhinnatseremoonia  

 

Turniiri toetavad: Audentese Spordiklubi, Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Eesti Kultuurkapital, Hotell Dzingel, Saku Läte, Cramo, Reola Gaas, Sony Center, Mobil 1, GWB, Kuup3, Vormsi Logistics, Veskisilla OÜ ja tublid lapsevanemad.

Sünnipäevad
Täna, 12. mai
Magnus Ahuna (40)
Aimar Kubber (54)
Margo Kullisaar (35)
Mailian Elisabeth Matsina (20)
Helena Mälton (32)
Margus Nurja (48)
Hanna Leena Ojamaa (21)
Priit Värv (41)
Homme, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Sulge

Ülekanded