ONLINE mängud
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
007 L 17.04.2021 Tartu Ülikooli KK SK Nord/Cramo 2005/TSK #edasi lükatud Põhiturniir
015 L 17.04.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas Rae Spordikool/Kose Spordikool #edasi lükatud Põhiturniir
029 L 17.04.2021 SK Nord/Cramo 2006 KK Viimsi U16 Must #edasi lükatud Põhiturniir
071 L 17.04.2021 Audentese SK Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
099 L 17.04.2021 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Paide KK7 #edasi lükatud Põhiturniir
100 L 17.04.2021 BC STAR Viljandi SK #edasi lükatud Põhiturniir
101 L 17.04.2021 Paide KK7 BC STAR #edasi lükatud Põhiturniir
102 L 17.04.2021 Viljandi SK KA Tallinna Kalev/KK Tallinn #edasi lükatud Põhiturniir
006 L 20.03.2021 Tartu Ülikooli KK KK Viimsi U16 Must #edasi lükatud Põhiturniir
028 L 13.03.2021 SK Nord/Cramo 2005/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud Põhiturniir
050 L 13.03.2021 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu Ülikooli KK #edasi lükatud Põhiturniir
057 L 13.03.2021 Orissaare Sport Rapla Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
058 L 13.03.2021 Keila Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi #edasi lükatud Põhiturniir
059 L 13.03.2021 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
060 L 13.03.2021 Tartu Kalevi Palliklubi Orissaare Sport #edasi lükatud Põhiturniir
078 L 13.03.2021 KK Viimsi U16 Must Audentese SK #edasi lükatud Põhiturniir
171 L 13.03.2021 Rae Spordikool/Kose Spordikool SK Nord/Cramo 2006 #edasi lükatud Põhiturniir
014 L 06.03.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas SK Nord/Cramo 2006 #edasi lükatud Põhiturniir
027 L 06.03.2021 SK Nord/Cramo 2005/TSK Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
070 L 06.03.2021 Audentese SK Rae Spordikool/Kose Spordikool #edasi lükatud Põhiturniir
119 L 06.03.2021 Kesklinna KK/GAG KK U16 Paide KK7 #edasi lükatud Põhiturniir
120 L 06.03.2021 KK Viimsi U15 Must Viljandi SK #edasi lükatud Põhiturniir
121 L 06.03.2021 Paide KK7 KK Viimsi U15 Must #edasi lükatud Põhiturniir
122 L 06.03.2021 Viljandi SK Kesklinna KK/GAG KK U16 #edasi lükatud Põhiturniir
123 L 06.03.2021 Kuldre Kool Rapla Korvpallikool II #edasi lükatud Põhiturniir
124 L 06.03.2021 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Saku KK #edasi lükatud Põhiturniir
125 L 06.03.2021 Rapla Korvpallikool II Korvpalliklubi Valgamaa/Värska #edasi lükatud Põhiturniir
126 L 06.03.2021 Saku KK Kuldre Kool #edasi lükatud Põhiturniir
146 L 06.03.2021 TalTech BS/Haabersti SK Delta SK/Nõo #edasi lükatud Põhiturniir
147 L 06.03.2021 TalTech BS/NEWOX Tartu Ülikooli KK/Kotkad #edasi lükatud Põhiturniir
148 L 06.03.2021 Delta SK/Nõo TalTech BS/NEWOX #edasi lükatud Põhiturniir
149 L 06.03.2021 Tartu Ülikooli KK/Kotkad TalTech BS/Haabersti SK #edasi lükatud Põhiturniir
026 L 27.02.2021 SK Nord/Cramo 2006 Audentese SK #edasi lükatud Põhiturniir
049 L 27.02.2021 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud Põhiturniir
077 L 27.02.2021 KK Viimsi U16 Must SK Nord/Cramo 2005/TSK #edasi lükatud Põhiturniir
166 L 27.02.2021 Rae Spordikool 06 Rapla Korvpallikool #edasi lükatud Põhiturniir
167 L 27.02.2021 TalTech BS/RIM Tartu Kalevi Palliklubi #edasi lükatud Põhiturniir
168 L 27.02.2021 Rae Spordikool/Kose Spordikool Tartu Ülikooli KK #edasi lükatud Põhiturniir
169 L 27.02.2021 Rapla Korvpallikool TalTech BS/RIM #edasi lükatud Põhiturniir
170 L 27.02.2021 Tartu Kalevi Palliklubi Rae Spordikool 06 #edasi lükatud Põhiturniir
013 L 20.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas Audentese SK #edasi lükatud Põhiturniir
025 L 20.02.2021 SK Nord/Cramo 2006 Tartu Ülikooli KK #edasi lükatud Põhiturniir
048 L 20.02.2021 Reinar Halliku Korvpallikool KK Viimsi U16 Must #edasi lükatud Põhiturniir
085 L 20.02.2021 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Korvpalliklubi Valgamaa/Värska #edasi lükatud Põhiturniir
086 L 20.02.2021 Delta SK/Nõo Kuldre Kool #edasi lükatud Põhiturniir
087 L 20.02.2021 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Delta SK/Nõo #edasi lükatud Põhiturniir
088 L 20.02.2021 Kuldre Kool Tartu Ülikooli KK/Kotkad #edasi lükatud Põhiturniir
090 L 20.02.2021 Saku KK TalTech BS/Haabersti SK #edasi lükatud Põhiturniir
091 L 20.02.2021 Rapla Korvpallikool II TalTech BS/NEWOX #edasi lükatud Põhiturniir
092 L 20.02.2021 TalTech BS/Haabersti SK Rapla Korvpallikool II #edasi lükatud Põhiturniir
 
1  2  3  4  5
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 25. juuli
Anu Arbet-Orgussaar (66)
Juris Umbraško (42)
Victoria Ida Vähi (21)
Homme, 26. juuli
Indrek Jõgi (53)
Mart Metsalu (69)
Ando Tagamets (42)
Laura Tomson (33)
Linda Treimann (34)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Island