ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Õpilased 2020/2021

 

NOORMEHED

 

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Riik Pikkus Vanuseklass
6 Geir Hans Sügis 16.06.2004 2 EST 1.85 U18
7 Sten-Anders Hellat 24.02.2004 3 EST 1.92 U18
8 Edvard Marius Herter 20.05.2005 2 EST 1.97 U16/U18
9 Egert Erm 08.04.2004 1 EST 1.91 U18
12 Gregor Allik 05.04.2004 1 EST 1.85 U18
13 Kristjan Kokk 09.10.2001 3 EST 2.01 I liiga/Karikas
14 Jarko Kõrvel 18.07.2004 2 EST 1.96 U18
15 Joosep Heinla 29.05.2002 4 EST 2.00 I liiga/Karikas
22 Illimar Raiend 18.03.2002 4 EST 2.00 I liiga/Karikas
26 Markkus Mõttus 21.01.2003 4 EST 1.97 U18
33 Marten Trempi 20.03.2004 2 EST 1.92 U18
34 Kevin Parts 02.11.2004 5 EST 1.86 U18
42 Gerrit Lehe 16.03.2005 3 EST 1.97 U16/U18
58 Ülari Luhama 26.05.2005 4 EST 2.00 U16/U18
65 Sten Kaarel Kuimet 28.08.2003 2 EST 1.90 U18
75 Ants Kristjan Kalmus 09.05.2004 4 EST 1.70 U18
77 Georg-Richard Aare 06.06.2005 1 EST 1.70 U16/U18
  Kristofer Kajari 15.08.2003 2 EST 1.90 U18


 

TÜTARLAPSED

 

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Riik Pikkus Vanuseklass
1 Maria Vasar 02.05.2005   EST 1.73 U16/U19
2 Ivetta Okuneva 25.11.2002 2 EST 1.69 U19
3 Valeria Prede 08.11.2001 1 EST 1.73 Douglas/NKML
5 Alisa Kraptsak 08.04.2004 5 EST 1.83 U19
6 Jenny Roos 16.03.2005 1 EST 1.71 U16/U19
7 Arina Tsernikova ** 28.02.2004   EST   U19
8 Triinu Ojala 26.04.2002 3 EST 1.85 U19
10 Helena Stina Svilberg 09.08.2002 3 EST 1.83 U19
11 Hanna Maria Sibul 14.07.2004 2 EST 1.73 U19
13 Diana Voltskova ** 12.04.2005   EST   U16
14 Marija Gontsarova ** 24.06.2001 2 EST 1.72 Douglas/NKML
15 Keandra Koorits 17.02.2005 4 EST 1.85 U16/U19
20 Anete Elisabeth Adler 11.08.2003 5 EST 1.96 U19
22 Maria Kuraksa ** 22.12.2005   EST 1.83 U16
30 Marie Anette Sepp 26.11.2002 1 EST 1.68 U19

 

** Osaleb Audentese Spordigümnaasiumi keskkonnas täismahus spordiprogrammis

Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded