ONLINE mängud
G4S Noorteliiga
Tallinna Ülikool
Tartu Ülikool/Kalev
Tallinna Ülikool2314172074
FCR Media/Rapla KK1214211461
T 18.04.2017 18:00, Tallinn, TLÜ pms.
Tallinna Ülikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Nikolai, Mirjam426:295/100/06/73145001251621
5Kasemägi, Trine *533:027/131/21/1102122002341824
7Noponen, Petra203:270/00/00/00000001000-1
9Pajumets, Eliise224:521/31/10/041510034153
12Korjus, Kätlin503:200/00/00/00000001200-3
15Üprus, Greeta310:160/00/00/031400011002
17Rebane, Viive-Kai *433:2211/150/03/686141218382533
20MacKay, Samantha *234:171/81/30/031492022057
26Käit, Elise400:000/00/00/000000000000
32Viirmaa, Ege-Ly *111:280/00/00/010113041101
33Rits, Rosemary *319:221/51/30/01121001315-1
KOKKU20026/544/910/1433134620712421207486
%48.1%44.4%71.4%
FCR Media/Rapla KK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kosareva, Sofia110:160/20/02/210101010122
5Runnel, Kristin200:000/00/00/000000000000
8Köster, Annika *432:474/90/00/011231023488
9Mahalias-Lipanskaya, Darya *29:072/51/20/020202004174
10Donders, Francisca-Petronella *35:531/81/50/02025304435-1
11Põldmaa, Ellen-Anett308:420/00/10/001100000000
12Kalda, Kai-Brith405:110/10/00/010101001000
14Tamm, Katarina200:000/00/00/000000000000
15Mesila-Kaarmann, Laina *532:258/140/07/94043211392330
17Püü, Pirgit *236:004/71/61/2404600642125
22Tamar, Glenda100:000/00/00/000000000000
28Arbet-Lenear, Kerdu509:351/10/02/201100131143
KOKKU20020/473/1412/1515318171021720216151
%42.6%21.4%80%
Kohtunikud Ranno Konks, Ivo Kitsing, Rainis Värv
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Tallinn, TLÜ pms.
Aeg T 18.04.2017 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 2 (Mirjam Nikolai, Trine Kasemägi) vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 23. juuni
Kristo Aab (36)
Rein Kaljula (79)
Urmas Lepik (71)
Guido Park (58)
Ivo Van Tamm (25)
Homme, 24. juuni
Marija Gontšarova (20)
Gert Hendrikson (47)
Jaan Härms (40)
Jaanika Karp (30)
Janett Perv (30)
Mikk Põdra (37)
Sulge

Ülekanded