ONLINE mängud
Audentese Spordiklubi
BC Elva/CHK
Keila Korvpallikool
Luunja vald
Narva PSK
Pärnu Spordikool
Rapla Korvpallikool

Play-off

1
Audentese Spordiklubi
AUD
8
Audentese Spordiklubi
AUD
BC Elva/CHK
ELV
2
BC Elva/CHK
ELV
69
57
69
59
7
Pärnu Spordikool
PAR
4
Luunja vald
LUU
67
34
64
54
5
Narva PSK
NAR
Luunja vald
LUU
Rapla Korvpallikool
RAP
3
Rapla Korvpallikool
RAP
76
67
53
38
6
Keila Korvpallikool
KEI

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Luunja vald 2 2 0 4 43 65.5 44.0 100.0
2 Rapla Korvpallikool 2 2 0 4 24 64.5 52.5 100.0
3 BC Elva/CHK 2 2 0 4 22 69.0 58.0 100.0
4 Pärnu Spordikool 2 0 2 2 -22 58.0 69.0 0.0
5 Keila Korvpallikool 2 0 2 2 -24 52.5 64.5 0.0
6 Narva PSK 2 0 2 2 -43 44.0 65.5 0.0

Finaalturniir toimub 5.-6.juuni Paides.

Põhiturniir

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Audentese Spordiklubi 6 6 0 12 149 81.2 56.3 100.0
2 BC Elva/CHK 6 4 2 10 61 70.2 60.0 66.7
3 Rapla Korvpallikool 6 4 2 10 23 66.3 62.5 66.7
4 Luunja vald 6 3 3 9 -15 60.2 62.7 50.0
5 Narva PSK 6 2 4 8 -47 58.3 66.2 33.3
6 Keila Korvpallikool 6 1 5 7 -92 56.5 71.8 16.7
7 Pärnu Spordikool 6 1 5 7 -79 55.8 69.0 16.7

BC Elva/CHK vs Rapla Korvpallikool 74:65

Keila Korvpallikool vs Pärnu Spordikool 79:67.

 

Korvpallinaiskond OSK loobus mängimisest 08.03.2021

BC STAR loobus mängimisest 10.03.2021

Nende mängude tulemused on tabelist eemaldatud.

 

Seoses üleriigilistest piirangutest tulenevate võistlus- ja treeningpausidega mängitakse põhiturniiril 1 ring läbi ning seejärel jätkatakse veerandfinaalidega. Põhiturniiri 1.koht kindlustab koha poolfinaalis ning asestused 2-7, 3-6 ja 4-5 mängivad veerandfinaale. Hooaeg lõppeb Final Four turniiriga.

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 1. august
Daniel Beilinson (21)
Hindrek Oks (68)
Homme, 2. august
Indrek Kaarlep (43)
Aivar Kaas (62)
Viktor Nõmm (58)
Helis Perk (20)
Mikk Sarik (34)
Vladimir Vahrushev (58)
Sulge

Ülekanded