ONLINE mängud
Audentese Spordiklubi
BC Elva/CHK
Keila Korvpallikool
Luunja vald
Narva PSK
Pärnu Spordikool
Rapla Korvpallikool
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
020 K 12.05.2021 18:45 Audentese Spordiklubi BC Elva/CHK Tallinn, Audentes (väike saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
037 L 06.03.2021 16:00 BC Elva/CHK 61:64 Narva PSK Elva Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
036 R 05.03.2021 19:00 Rapla Korvpallikool 81:47 Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
021 K 03.03.2021 19:00 Luunja vald 52:77 BC Elva/CHK Luunja Keskkool
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
023 L 27.02.2021 14:00 Pärnu Spordikool 69:53 Narva PSK Pärnu sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
028 R 26.02.2021 19:30 Rapla Korvpallikool 69:60 Luunja vald Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
025 T 23.02.2021 20:15 Keila Korvpallikool 50:94 Audentese Spordiklubi Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
030 P 21.02.2021 14:00 Keila Korvpallikool 55:62 BC Elva/CHK Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
032 E 15.02.2021 19:00 Luunja vald 52:75 Audentese Spordiklubi Kambja spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Põhiturniir
015 L 05.12.2020 14:00 Pärnu Spordikool 45:59 Luunja vald Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
013 E 23.11.2020 19:30 BC Elva/CHK 74:65 Rapla Korvpallikool Elva Spordihoone Põhiturniir
008 T 10.11.2020 20:15 Keila Korvpallikool 51:62 Luunja vald Keila Kooli võimla Põhiturniir
010 P 08.11.2020 15:15 Keila Korvpallikool 79:67 Pärnu Spordikool Keila Kooli võimla Põhiturniir
017 L 07.11.2020 14:00 Luunja vald 76:59 Narva PSK Luunja Keskkool Põhiturniir
002 K 04.11.2020 18:15 Rapla Korvpallikool 54:52 Narva PSK Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
006 L 24.10.2020 13:00 Pärnu Spordikool 53:63 Rapla Korvpallikool Pärnu sph (väike väljak) Põhiturniir
004 E 12.10.2020 19:15 Audentese Spordiklubi 75:51 Pärnu Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 12. mai
Magnus Ahuna (40)
Aimar Kubber (54)
Margo Kullisaar (35)
Mailian Elisabeth Matsina (20)
Helena Mälton (32)
Margus Nurja (48)
Hanna Leena Ojamaa (21)
Priit Värv (41)
Homme, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Sulge

Ülekanded