ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool Maks & Moorits

Play-off


Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 BC Kalev/Cramo 7 6 1 13 77 88.9 77.9 85.7
2 Pärnu Sadam 9 6 3 15 2 74.7 74.4 66.7
3 AVIS UTILITAS Rapla 11 5 6 16 33 75.0 72.0 45.5
4 Rakvere Tarvas 10 4 6 14 -39 80.2 84.1 40.0
5 Tartu Ülikool Maks & Moorits 3 1 2 4 -38 62.0 74.7 33.3
6 TALTECH 2 0 2 2 -13 72.0 78.5 0.0
7 Tallinna Kalev/TLÜ 2 0 2 2 -22 72.0 83.0 0.0

Veerandfinaalid mängitakse 2 võiduni. 

Edasine formaat vaadatakse üle 26.aprillil. 

 

26.04 otsustati mängida poolfinaalseeriad 3 võiduni, mängudega alustatakse N29.04. 

Kui poolfinaalid lõppevad 3-0, siis algab pronksiseeria 7. mail ning finaalseeria 8. mail. Mõlemad medaliseeriad mängitakse 3 võiduni.

Põhiturniir

PAF Korvpalli Meistriliiga põhiturniiri paremusjärjestus arvestatakse järgmiselt:

1) 4 ringi PAF Eesti-Läti Korvpalliliiga põhiturniiri mängud

2) 2 ringi PAF Korvpalli Meistriliiga põhiturniiri mängud

3) BC Kalev/Cramo PAF Eesti-Läti Korvpalliliiga 3. ja 4. ringi mängud arvestatakse PAF KML põhiturniiritabelis topelt.

 

Põhiturniiri viimane mängupäev on 17.aprill, kui selleks ajaks on mingid mängud mängimata, siis need jäävad ära ja paremusjärjestus pannakse paika võiduprotsendi järgi. 

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 BC Kalev/Cramo 34 32 2 66 660 90.2 70.8 94.1
2 Pärnu Sadam 34 25 9 59 245 82.0 74.8 73.5
3 AVIS UTILITAS Rapla 34 20 14 54 107 78.3 75.1 58.8
4 Rakvere Tarvas 32 12 20 44 -107 78.3 81.7 37.5
5 TALTECH 31 11 20 42 -276 73.3 82.2 35.5
6 Tartu Ülikool Maks & Moorits 34 11 23 45 -308 73.2 82.2 32.4
7 Tallinna Kalev/TLÜ 31 4 27 35 -321 78.0 88.4 12.9

PAF KML play-off'is mängitakse järgmiselt:

põhiturniiri esikoht pääseb otse poolfinaali.

veerandfinaalid mängitakse 2 võiduni: põhiturniiri asetuste põhjal tekivad paarid 2-7, 3-6, 4-5 (veerandfinaalid algavad 19.aprillil)

 

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 18. juuni
Hillar Koitla (67)
Grete Kruuk (17)
Hans Kruusamägi (68)
Eerik Parvits (26)
Mati Proos (63)
Kristiina Taimla (48)
Homme, 19. juuni
Gregor Arbet (38)
Toomas Kandimaa (46)
Ranno Konks (38)
Margit Konno (54)
Sulge

Ülekanded