ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool Maks & Moorits
AVIS Rapla2414192279
TLÜ/Kalev1419152876
R 20.05.2016 19:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
AVIS Rapla
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Ruut, Marek200:000/00/00/000000000000
6Metsalu, Oliver310:041/30/20/11010002032-1
7Saare, Sander100:000/00/00/000000000000
10Lips, Karl-Johan400:000/00/00/000000000000
11Brooks, Devin *135:570/00/30/281970053306
12Ütsmüts, Martin200:000/00/00/000000000000
14Kemp, Maurice *436:0815/170/34/63032211373438
21van der Mars, Thomas *531:229/130/00/04482121221826
22Kajupank, Indrek419:391/30/21/102210002131
33Voolaid, Kristjan308:130/01/20/010100002031
40Paasoja, Martin *228:311/62/32/23364101431013
45Kaldre, Sven *230:061/21/44/601131014497
KOKKU20028/444/1911/1823113419531220237991
%63.6%21.1%61.1%
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Vahter, Janis *419:050/00/14/400000014240
5Milka, Dominykas525:568/110/01/26174102331723
6Lindmets, Renato500:000/00/00/000000000000
7Aimre, Henry-Edward501:200/00/00/00000001100-2
8Berhanemeskel, Johnny *238:466/83/92/43365111042329
10Saks, Kaido *333:413/31/32/25161102311113
11Tamm, Reimo *126:343/70/10/030302014364
12Tamm, Ivo Van400:000/00/00/000000000000
14Jurtom, Martin412:070/10/30/02130000100-2
23Droney, Thomas129:473/61/22/33034004571111
33Atkinson, Zachary *512:442/30/00/001110012042
34Liivak, Tony200:000/00/00/000000000000
KOKKU20025/395/1911/152483215511423207678
%64.1%26.3%73.3%
Kohtunikud Tanel Suslov, Mart Uuehendrik, Rauno Peerandi
Komissar Mati Proos
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg R 20.05.2016 19:00
Pealtvaajate arv 1050
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Janis Vahter)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 12. juuni
Henri Ausmaa (38)
Aleksandr Bazutin (36)
Aivar Kuusmaa (54)
Illimar Pilk (33)
Sulev Särekanno (54)
Homme, 13. juuni
Olga Didõk (55)
Tarmo Kikerpill (44)
Arnel Miggur (60)
Ken Piir (37)
Kadri Uiga (24)
Sulge

Ülekanded