ONLINE mängud
Alexela/Mediq Eesti
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Ehton/Föönix
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Kose 2020
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Rapla Korvpallikool
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Terminal Oil

Gerrit Lehe

Sünniaeg 16.03.2005
Pikkus 1.97
Positsioon 3
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

G4S Noorteliiga (Meeste I liiga)
G4S Noorteliiga (Meeste karikas)
Audentese SK (PU18-klassi EMV)
Audentese SK (PU18-klassi karikas)
2020/2021, Meeste I liiga, G4S Noorteliiga
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km823.933.501.504.380.883.131.882.251.003.252.882.882.631.630.133.507.50
pt sm819128123572515188262323211312860
kh km823.933.501.504.380.883.131.882.251.003.252.882.882.631.630.133.507.50
kh sm819128123572515188262323211312860
2020/2021, Meeste karikas, G4S Noorteliiga
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km417.062.751.003.250.751.000.001.250.752.002.501.502.502.250.501.504.25
p-o sm468114133405381061092617
kh km417.062.751.003.250.751.000.001.250.752.002.501.502.502.250.501.504.25
kh sm468114133405381061092617
2020/2021, PU18-klassi EMV, Audentese SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km524.677.203.807.002.606.204.804.601.606.202.202.804.203.200.403.0020.20
pt sm51233619351331242383111142116215101
vg km127.323.001.006.002.004.004.003.002.005.003.004.002.006.001.004.0012.00
vg sm12731624432534261412
kh km625.116.503.336.832.505.834.674.331.676.002.333.003.833.670.503.1718.83
kh sm615139204115352826103614182322319113
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 7. mai
Keio Kuhi (43)
Valve Lüütsepp-Kaasik (84)
Kerttu Mäsak (35)
Anett Nurm (25)
Homme, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Sulge

Ülekanded