ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II

Play-off

1
Kadrina Karud
KAD
93
75
111
78
8
Tartu Ülikool II
TRT
Kadrina Karud
KAD
Tartu Kalev/Estiko
EST
2
Tartu Kalev/Estiko
EST
79
67
83
76
7
Paide Viking Window
PVW
4
Rae Koss/Hansaviimistlus
RAE
63
70
59
74
5
KA Tallinna Kalev/TSK
TLK
KA Tallinna Kalev/TSK
TLK
KK Viimsi/Noto
VMS
3
KK Viimsi/Noto
VMS
57
71
66
54
93
86
6
Tamsalu Los Toros/TALTECH
TCH

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 KK Viimsi/Noto 5 4 1 9 13 73.6 71.0 80.0
2 Kadrina Karud 4 3 1 7 51 90.3 77.5 75.0
3 Tartu Kalev/Estiko 4 3 1 7 19 78.5 73.8 75.0
4 KA Tallinna Kalev/TSK 4 2 2 6 14 75.3 71.8 50.0
5 Tamsalu Los Toros/TALTECH 3 1 2 4 -5 70.3 72.0 33.3
6 Paide Viking Window 2 0 2 2 -19 71.5 81.0 0.0
7 Rae Koss/Hansaviimistlus 2 0 2 2 -22 61.0 72.0 0.0
8 Tartu Ülikool II 2 0 2 2 -51 76.5 102.0 0.0

Veerandfinaalid mängitakse 2 võiduni. Nelja meeskonna finaalturniir toimub 28.-29.mai.

9.-12. koht

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Keila Korvpallikool 3 3 0 6 50 80.7 64.0 100.0
2 G4S Noorteliiga 3 2 1 5 16 71.0 65.7 66.7
3 Eesti Maaülikool/Skarcon 3 1 2 4 13 82.0 77.7 33.3
4 SK Nord Aid/Cramo 3 0 3 3 -79 71.0 97.3 0.0

 

 

Põhiturniir

Võistkond MA KA PNK +/- +/MÄ -/MÄ %
1 Kadrina Karud 13 12 1 25 198 87.5 72.2 92.3
2 Tartu Kalev/Estiko 11 10 1 21 152 85.4 71.5 90.9
3 KK Viimsi/Noto 12 10 2 22 251 92.0 71.1 83.3
4 Rae Koss/Hansaviimistlus 13 9 4 22 49 78.2 74.5 69.2
5 KA Tallinna Kalev/TSK 14 8 6 22 100 79.6 72.4 57.1
6 Tamsalu Los Toros/TALTECH 13 7 6 20 61 79.4 74.7 53.8
7 Paide Viking Window 13 6 7 19 7 81.6 81.1 46.2
8 Tartu Ülikool II 13 4 9 17 -126 72.8 82.5 30.8
9 Eesti Maaülikool/Skarcon 10 3 7 13 -60 78.0 84.0 30.0
10 G4S Noorteliiga 11 2 9 13 -220 67.4 87.4 18.2
11 Keila Korvpallikool 12 2 10 14 -116 76.6 86.3 16.7
12 SK Nord Aid/Cramo 11 0 11 11 -296 64.5 91.4 0.0

Vabariigi valitsese poolt kehtestatud piirangute ning võistlus- ja treeningpauside tõttu jäi põhiturniir lõpuni mängimata ning jätkati play-off faasiga.

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 1. august
Daniel Beilinson (21)
Hindrek Oks (68)
Homme, 2. august
Indrek Kaarlep (43)
Aivar Kaas (62)
Viktor Nõmm (58)
Helis Perk (20)
Mikk Sarik (34)
Vladimir Vahrushev (58)
Sulge

Ülekanded