ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Tartu Ülikool II1919212382
Kadrina Karud3028181288
N 12.11.2020 19:30, Tartu, TÜ sph (punane saal)
Tartu Ülikool II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Aav, Jorke *120:020/20/40/02021104010-5
8Urvik, Erki412:021/21/20/011211032153
9Veismann, Kristofer217:493/41/22/22242012221113
10Rammi, Ryan204:530/00/00/00001001100-1
13Kalda, Christofer417:004/70/01/220220001198
14Tassa, Aleksander *327:214/72/53/41233205231714
15Kikkatalo, Markus *518:093/50/00/120221031265
17Heinakroon, Markus220:454/71/12/34151402541316
18Roos, Rando116:291/30/12/200050011144
21Sepp, Kaspar *425:051/11/20/0606510021515
25Solman, Maximus306:410/10/12/200000000121
45Peemot, Patrik *313:443/50/04/42131101251015
KOKKU20024/446/1816/2025833241112219228288
%54.5%33.3%80%
Kadrina Karud
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Young, De Vante Rashawn119:480/31/30/02025002403-1
5Kiik, Aaron100:000/00/00/000000000000
6Wrighten, Austin Dwight *335:0114/211/46/882106406453740
8Toming, Hugo-Martin500:000/00/00/000000000000
9Dalke, Gintaras *128:331/20/00/020251122026
10Mets, Lauri313:291/20/10/01010000202-1
11Daunys, Rimantas *35:119/171/36/72351020352726
12Ehte, Allan *235:291/31/55/84372304371012
17Parrol, Heivo504:551/20/00/011200000023
18Tribuntsov, Raimond *227:342/30/01/3415561442513
KOKKU20029/534/1618/26261339241441822198898
%54.7%25%69.2%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (punane saal)
Aeg N 12.11.2020 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Homme, 15. mai
Indrek Kajupank (33)
Kristel Kaubi (48)
Sulge

Ülekanded