ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Tamsalu Los Toros/TALTECH1721191370
Rae Koss/Hansaviimistlus1817211773
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Käbin, Norman *134:422/50/30/201177062447
9Allemann, Georg *418:014/80/20/161700121187
13Raap, Rasmus212:310/02/40/000002010065
14Parve, Martin Otto *525:508/110/01/13252032321721
15Rattasepp, Rando100:000/00/00/000000000000
17Konontshuk, Roman405:171/10/00/000000002020
18Neiland, Marcus207:330/00/01/201110001213
19Eboreime, Jyri100:000/00/00/000000000000
24Ojamäe, Marek *231:064/82/40/0112137002461428
31Aniste, Janar *229:461/44/70/0000320140147
32Orumaa, Raiko226:202/80/30/052711013140
41Valge, Risto308:540/00/00/030300111103
KOKKU20022/458/232/629938211251621177081
%48.9%34.8%33.3%
Rae Koss/Hansaviimistlus
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo134:565/104/83/35493202342529
2Püüa, Sander02:280/10/00/00110001000-2
5Prii, Roland *129:570/01/20/011220020135
7Penjam, Kristjan *219:423/72/31/2101011043139
10Veismann, Ragnar100:000/00/00/000000000000
12Väli, Alvar518:501/50/10/23142001312-4
13Andrei, Andres *219:430/10/20/020221021201
25Meidla, Henno303:081/10/00/020200020022
30Klementsov, Margus *233:526/111/11/25165112261625
31Vaab, Karl-Kristjan405:521/40/02/220202000145
49Suija, Riho319:492/50/30/003313032241
66Kangur, Karl-Peeter *411:422/40/20/042600012144
KOKKU20021/498/227/11301646151021617217375
%42.9%36.4%63.6%
Võistluspaik Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Aeg N 12.11.2020 17:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Homme, 15. mai
Indrek Kajupank (33)
Kristel Kaubi (48)
Sulge

Ülekanded