ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
TÜ/Rock II1918192682
Tartu Kalev/Estiko2218112475
P 20.03.2016 15:30, Tartu, TÜ sph (sinine saal)
TÜ/Rock II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Eelmäe, Hendrik *323:481/61/22/441501034270
8Lillemägi, Sten *525:382/80/00/033600115140
9Lõhmus, Gert211:310/00/20/01012000200-1
11Meister, Kristen *229:412/83/64/4314100354179
12Russak, Jaagup129:213/41/62/25163230371123
14Liba, Martin-Johannes *333:124/71/22/493121011341321
15Kelt, Henri510:251/50/00/01010000402-5
17Sutt, Saimon *235:497/91/611/125168302282841
24Taska, Tamar400:350/00/10/00000000100-2
KOKKU20020/477/2521/2636134915651029268286
%42.6%28%80.8%
Tartu Kalev/Estiko
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Kivimäe, Joosep *429:233/80/03/15325500451093
4Binsol, Paavo306:380/10/20/02020001200-4
5Oras, Andi105:151/20/00/000010002020
9Raam, Rein *319:470/10/20/02023002500-5
11Liiv, Artur *538:5012/180/07/91341700422103150
12Oja, Timo *233:122/72/64/45381201551415
14Vellerind, Raid511:470/20/01/22020001111-1
44Pullisaar, Kaivo225:481/31/20/010131000158
55Leetus, Taavi *129:203/51/64/44261202421311
88Raamat, Mart400:000/00/00/000000000000
KOKKU20022/474/1819/3434124614541326297577
%46.8%22.2%55.9%
Kohtunikud Tiit Tammaru, Ruudi Laan
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Aeg P 20.03.2016 15:30
Pealtvaajate arv 170
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Artur Liiv)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 25. juuni
Kiur Akenpärg (33)
Ants Eek (73)
Sverre Mäesepp (38)
Jaanus Pruuli (50)
Homme, 26. juuni
Rashid Abeljanov (67)
Margus Kastein (50)
Madis Purde (39)
Sten Suurmäe (31)
Õie Tsipp (67)
Marek Vinni (36)
Sulge

Ülekanded