ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Balteco1325151110781
Betoonimeister/Tskk/Nord11201221101185
E 09.02.2015 17:30, Tallinn, Sõbra sph
Balteco
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Aab, Kristo *209:260/01/20/230301032130
5Norak, Ants *442:553/80/09/104151103391519
6Leppind, Allar *528:024/71/30/02462060501115
7Suurorg, Raoul400:000/00/00/000000000000
8Polusk, Mario100:000/00/00/000000000000
11Tilgar, Elvis403:330/00/00/00000001000-1
15Batanov, Anton *241:433/72/40/0404130352128
16Soodla, Tõnis501:060/00/00/000000000000
22Sild, Kauri *443:526/140/10/1628200341126
23Krass, Ardo143:043/153/53/45277107351813
24Kaarlep, Indrek436:195/90/00/082101001221016
KOKKU25024/607/1512/1738125014662124208176
%40%46.7%70.6%
Betoonimeister/Tskk/Nord
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Kurvits, Kristofer *231:141/40/42/421341223242
6Rausberg, Martin *338:005/81/64/63360003331710
9Roosaar, Sten200:000/00/00/000000000000
12Erm, Heigo *343:406/152/77/776132112242528
14Mäesalu, Märt317:302/60/00/011201002142
24Arendas, Igor *144:375/100/24/682105306341418
25Saat, Sander *419:163/50/23/4022432142912
30Holm, Karl200:000/00/00/000000000000
33Uuehendrik, Mart125:220/01/52/230310022455
42Mardo, Menhart430:212/100/13/434700011375
KOKKU25024/584/2725/3335235816951720238582
%41.4%14.8%75.8%
Kohtunikud Mihkel Männiste, Aleksei Mohov
Võistluspaik Tallinn, Sõbra sph
Aeg E 09.02.2015 17:30
Pealtvaajate arv 30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 1 (Kristo Aab) vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Igor Arendas)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 25. juuli
Anu Arbet-Orgussaar (66)
Juris Umbraško (42)
Victoria Ida Vähi (21)
Homme, 26. juuli
Indrek Jõgi (53)
Mart Metsalu (69)
Ando Tagamets (42)
Laura Tomson (33)
Linda Treimann (34)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Island