ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
201 E 17.05.2021 18:00 Kadrina Karud Tartu Ülikool II Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
402 T 18.05.2021 18:30 G4S Noorteliiga Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
9.-12. koht
202 T 18.05.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tamsalu Los Toros/TALTECH Forus Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
204 T 18.05.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus KA Tallinna Kalev/TSK Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
203 T 18.05.2021 19:30 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
208 N 20.05.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
401 N 20.05.2021 19:00 Eesti Maaülikool/Skarcon SK Nord Aid/Cramo Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
9.-12. koht
205 N 20.05.2021 19:30 Tartu Ülikool II Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
206 R 21.05.2021 18:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH KK Viimsi/Noto Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
207 R 21.05.2021 19:30 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
403 E 24.05.2021 Keila Korvpallikool Eesti Maaülikool/Skarcon *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
9.-12. koht
209 E 24.05.2021 18:00 Kadrina Karud Tartu Ülikool II Kadrina Spordikeskus
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
404 E 24.05.2021 18:00 SK Nord Aid/Cramo G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
9.-12. koht
210 T 25.05.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tamsalu Los Toros/TALTECH Forus Spordikeskus
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
212 T 25.05.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus KA Tallinna Kalev/TSK Jüri Spordihoone
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
211 T 25.05.2021 19:30 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Play-off
405 N 27.05.2021 19:00 Eesti Maaülikool/Skarcon G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
9.-12. koht
406 R 28.05.2021 Keila Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
9.-12. koht
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 11. mai
Janar Aniste (21)
Margus Klementsov (32)
Homme, 12. mai
Magnus Ahuna (40)
Aimar Kubber (54)
Margo Kullisaar (35)
Mailian Elisabeth Matsina (20)
Helena Mälton (32)
Margus Nurja (48)
Hanna Leena Ojamaa (21)
Priit Värv (41)
Sulge

Ülekanded