Oliver Suuroru 23 punkti Eestit ei päästnud

Koolide MMil peatas Eesti koondise teekonna võimas Türgi

04.05.2017

Koolide Korvpalli MM neljandal päeval alustati play-off mängudega. Tallinna Reaalkooli noormehed läksid vastamisi eelmise kahe MMi võitja Türgiga. No keskmiselt suur ebaõnn..., aga see oli "tasu" kaotuse eest Soomele alagrupi viimases mängus.

Esimese poolaja järel oli Türgi veel käega katsutaval kaugusel (32:39). Kolmandal veerandajal kärises vahe juba üle 10 punkti ning mängu lõpus olid tablool numbrid 60:80. Eestlastele tõi Oliver Suurorg 23 punkti ja 6 lauapalli ning Türklastele Saytir Yigitcan 19 punkti ja 9 lauapalli.

Homme kell 12 kohtub Tallinna Reaalkool Sloveeniaga. ONLINE ülekannet peaväljakult saab jälgida kõikidel päevadel: https://www.facebook.com/ISFWSCbasket/

"Aukartust meie poisid kindlasti kasvult suurte ja nimekates klubides mängivate Türklaste vastu ei tundnud" sõnas võistkonna peatreener Meelis Songe peale mängu. "Pidime koguaeg natuke rohkem endast välja panema, et masside vahet kuidagi kompenseerida. Lõpuks lihtsalt väsisime" lisas ta.

Võistkonna esindaja ja abitreener Erik Mäe ütles: "Eks lauas jäime ikka päris koledasti hätta. Põhimõtteliselt said nad (türklased) nii mõnelgi korral seni visata kuni tabasid."

Tõsi ta on. Kui vaadata mängujärgset statistika protokolli, siis lauavõitlus kaotati koguni 16:46! Selle põhjal hinnates ei jäänudki vahe väga suur. Homme jätkavad noormehed mänge kohtadele 9.-16. Järgmiseks vastaseks on eelmisel suvel Tallinnas toimunud 3x3 korvpalli MM võitjad sloveenlased. Mäng algab Eesti aja järgi kell 12.00.