ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

OlyBet Rahvaliiga finaaletapp toimub laupäeval TTÜ Spordihoones

27.04.2017

Laupäeval selgub Tallinnas TTÜ Spordihoones OlyBet Rahvaliiga hooaja ajaloo esimene võitja. Rahvaliiga esimene hooaeg Eesti Korvpalliliidu egiidi all jõuab seega lõpusirgele.

Allpool on 12 selle hooaja edukamat võistkonda Tallinna finaaletapi ajakavas. Loodame, et nende meeskondade toetajad, lähedased, fännid ja kaaskannatajad leiavad ka nädalavahetusel tee Mustamäe mändide vahele.

 

OlyBet Rahvaliiga I. hooaja etappide võitjad:

¤ Jõhvis - BC YliCool

¤ Paides - KK 7

¤ Raes/Jüris - Coca Cola

 

OlyBet Rahvaliigat toetavad: Värska annab vett, OlyBet auhindu ja Saku õlut.

 

Siin ka üks iseloomustav videokokkuvõte rahvaliiga etapist - vt SIIT.

 

*       *       *

TALLINNA FINAALETAPI AJAKAVA

 

I mänguväljak

10.00 KK 7 - Coca Cola

10.30 BC Kuusalu - Telia

11.00 Coca Cola - BC YliCool

11.30 Telia - Toyota

12.00 KK 7 - BC YliCool

12.30 BC Kuusalu - Toyota

 

II mänguväljak

10.00 Epoproff - Urvaste

10.30 Havi Logistics - Mõisaküla

11.00 Urvaste - KK Pühajõe

11.30 Mõisaküla - RLV Massive

12.00 Epoproff - KK Pühajõe

12.30 Havi Logistics - RLV Massive

 

I väljak                                                                                 II väljak

13.00 - 13.30 Kohad IX-XII: AIII-CIII                           Kohad IX-XII: BIII-DIII

13.30 - 14.00 I vf: AI-CII                                                 II vf: BI-DII

14.00 - 14.30 III vf: DI-BII                                              IV vf: CI-AII

 

14.30 - 15.00 Kohad IX-X                                              Kohad XI-XII

15.00 - 15.30 Kohad V-VIII: I ja III vf kaotajad        Kohad V-VIII: II ja IV vf kaotajad

15.30 - 16.00 PF: I ja III vf võitjad                               PF: II ja IV vf võitjad

16.00 - 16.30 Kohad V-VI                                              Kohad VII-VIII

16.30 - 17.00 Kuld                                                           Pronks

17.00 - 17.15 Autasustamine

 

A-alagrupp: BC YliCool, KK 7, Coca Cola

B-alagrupp: Telia, Toyota, BC Kuusalu

C-alagrupp: Urvaste / Baltic Steelarc, Epoproff, KK Pühajõe

D-alagrupp: Havi Logistics, Mõisaküla, RLV Massive

 

 

 

 

Sünnipäevad
Täna, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Homme, 15. mai
Indrek Kajupank (33)
Kristel Kaubi (48)
Sulge

Ülekanded