ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

G4S Noorteliiga finaalid algavad: Tartus selgitatakse miniklassi meistrid

20.04.2017

Kutsume Teid osa saama G4S Noorteliiga miniklassi finaalturniirist, mis peetakse laupäeval-pühapäeval, 23.-24. aprillil Tartus Eesti Maaülikooli spordihoone, Friedrich Reinhold Kreuzwaldi 3.

Sellega saavad G4S Noorteliiga finaalid nö avatud. Järgmiseks selguvad meistrid U16 vanuses 6.-7. mail Raplas, seejärel U14 vanuses 13.-14. mail Paides ning U18 vanuses 20.-21. mail Jüri Spordihoones.

 

Mängud algavad laupäevaste veerandfinaalidega (vt allpool ajakava), pühapäeval algavad kohamängud kell 10 hommikul. Meistrid selguvad pärast keskpäeva algavate kohtumistega.

 

Laupäev 22.04

I väljak

Poisid ¼ kell 12.00 (1) TTÜ/Rae Spordikool vs (8) KK HITO

Poisid ¼ kell 13.30 (3) BC Tarvas/Rakvere SK vs (6) KK Viimsi Must

Tüdrukud 1/2 kell 15.00 Audentese Spordiklubi vs Tallinna Kalev

Poisid 5.-8. kell 16.30 Kaotaja Tarvas-Viimsi vs kaotaja Tartu-Audentes

Poisid ½ kell 18.00 Võitja TTÜ-HITO vs võitja Keila-T.Soku KK

II väljak

Poisid ¼ kell 12.00 (4) Keila Korvpallikool vs (5) T. Soku KK

Poisid ¼ kell 13.30 (2) BC Tartu/Salva vs (7) Audentese SK

Tüdrukud 1/2 kell 15.00 BC Kalev/Cramo vs BC Kalev STAR

Poisid 5.-8. 16.30 kaotaja Keila-Sokk vs kaotaja TTÜ-HITO

Poisid ½ kell 18.00 võitja Tartu-Audentes vs võitja Tarvas-Viimsi

 

Pühapäev 23.04

Üks suur väljak

Poisid 7.-8. koht kell 10.00

Poisid 5.-6. kell kell 11.30

Tüdrukute pronks kell 13.00

Poiste pronks kell 14.45

Tüdrukute finaal kell 16.30

Poiste finaal kell 18.15

 

Tulge vaadake Tartus meie järelkasvu tippe!

 

Sünnipäevad
Täna, 10. mai
Belinda Lepmets (19)
Homme, 11. mai
Janar Aniste (21)
Margus Klementsov (32)
Sulge

Ülekanded