Täna suure tõenäosusega selguvad naiste meistriliiga finalistid

13.04.2017

Täna peetakse Naiste Korvpalli Meistriliiga (NKML) poolfinaalide teised kohtumised. See tähendab, et mõlemast paarist võivad selguda finalistid.

Kell 17.30 võõrustab FCR Media/Rapla KK G4S Noorteliiga võistkonda. Esimene mäng Tallinnas Audenteses lõppes Rapla võiduga 67:47 (29:24). Nagu skoorist näha, jätkus mängu isegi kolmanda veerandini. Ometi, poolajalt tulles võitis Rapla klubio veerandi 22:11.

Francisca Donders tõi avamängus Rapla KK parimana 16 pt, 7 lp, 5 rs, Darja Lipanskaja lisas 14 silma, noortevõistkonna poolel Polina Ignatjeva 10 pt ja Berit Annabel Loomägi 8 pt.

Teises paaris võitis Tallinna Ülikool võõrsil Tartu Ülikool/Kalevit 99:67 (48:32). Greeta Üprus kogus TLÜ poolel 17+5+4, Petra Noponen (kolmesed 6/4) 19 pt, Mirjam Nikolai 16 pt ja Samantha MacKay 15+9+6. Tartu edukamad olid Eleriin Vaino 22 ja Nele Laurimaa 18 punktiga.

Kohtumine TLÜ ja TÜ/Kalevi vahel algab 18.00.