ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Reinar Halliku Korvpallikool Iisakus avatud, sõlmiti neljapoolne koostöölepe

21.03.2017

Reinar Hallik avas täna Ida-Virumaal Iisakus omanimelise korvpallikooli, toimus selle tutvustamisüritus. Ühtaegu on koondise ja Pärnu Sadama lõpetamas karjääri, mis annab talle idas korvpalli arendamisele vabad käed.

Nurgakivi panek Reinar Halliku Korvpallikoolile toimus täna niisiis Iisaku Gümnaasiumis, samaaegselt EKLi suurprojekti „100 Kooli“ külaskäiguga. Sõlmiti neljapoolne hea tahte leping Iisaku valla, Mäetaguse valla, Korvpalliliidu ja Reinar Halliku KK vahel.

 

Kohal oli EKLI poolt president Jaak Salumets, samuti peasekretär Keio Kuhi, muidugi Reinar Hallik, samuti vallavanemad Raivo Raap (Iisaku) ja Tauno Võhmar (Mäetaguse).

„Võttes arvesse, millist prioriteetset suunda Reinar Hallik nö harida võtab, on tegu äärmiselt olulise päevaga Eesti korvpallis,“ ütles Jaak Salumets. „Usun, et et Reinari mõju ja isiksus aitab koondada siin kandis hea korvpalliaura. Ees on palju tööd.“

 

R.Halliku KK alustab ja laieneb teiste piirkonna keskuste kaudu põhieesmärgiga luua Ida-Virumaale tugev professionaalne korvpalliklubi. „Tahame hakata tegutsema Ida-Virumaal laiemalt ja jõulisemalt, alustame kõigepealt Iisakus ja Mäetagusel, kus kohaliku vallavalitsuse tugi ja initsiatiiv on kõige suurem ning huvi laste seas on suuresti olemas,“ sõnas Reinar Hallik (33 a).

 

„Olen mänginud seitse hooaega välismaal ning ühtteist näinud ja õppinud. Olen tundma õppinud erinevaid treenereid, korvpallikultuure, stiile ning treenerinägemusi. Minus on pikemat aega olnud soov rakendada oma teadmisi tõsiselt korvpalli õpetamise ja treeneritöö vallas.Tahan hakata tagasi andma seda, mida olen tänu oma karjäärile korvpallis saavutanud,“ lisas Hallik.

 

Oma süprtlaskarjääri kohta lausus Hallik: "Sada protsenti ma ei oska lubada, aga suure tõenäosusega jääb tänavune hooaeg mulle mängijana viimaseks. Hooaja alguses mul polnud plaani kevadel ära lõpetada, aga praegu tundub, et keha ei pea vastu. Raske on soojaks saada ja mängida. Pean kehale puhkust andma.“

 

Reinar Halliku Korvpallikoolis hakkab tööle ka treenerina Reinar Hallik. Positiivseid läbirääkimisi on peetud mitme tuntud treeneri ja endise mängijaga.

Sünnipäevad
Täna, 10. mai
Belinda Lepmets (19)
Homme, 11. mai
Janar Aniste (21)
Margus Klementsov (32)
Sulge

Ülekanded