ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Kandideerimine ERGO noorsportlase stipendiumile (tähtaeg 26.03)

10.03.2017

Alates 7. märtsist on kõik noorsportlased oodatud kandideerima ERGO kindlustusseltsi noorte sportlaste stipendiumile, mille koguväärtus on 25 000 eurot.

Stipendium antakse välja teist aastat ja selle eesmärk on toetada eelkõige nende lootustandvate noorte sportlaste ettevalmistust ja osalemist rahvusvahelistel võistlustel, kelle rahalised võimalused on seni olnud piiratud. Stipendium on mõeldud treening- ning võistluskulude või spordivahendite soetamise katteks. 

Eesti curlingu meistrivõistlustel naistest kulla teeninud Marie Turmanni sõnul andis eelmisel aastal stipendium võimaluse soetada uued treeningujalanõud ja osaleda paljudel välisturniiridel, millest saadud kogemused aitasid kaasa ka loodetud tulemuste saavutamisele.
 
"Tänu ERGO stipendiumile saime Rio olümpiamängudel võistlustulle asuda uue purjekomplektiga ja tunda ennast maailma esinumbrite seas võrdväärse konkurendina,” näitlikustavad stipendiumi kasutusvõimalusi purjetajad Kätlin Tammiste ja Anna-Maria Sepp. 
 
ERGO Eesti juhi Tarmo Kolli sõnul näitas eelmise aasta konkurss selgelt, et meil on sadu noori talente, kellel on ambitsiooni ja võimeid jõuda oma ala maailma parimate hulka. "Tippu jõudmine ei toimu aga üleöö, see nõuab suurt vaeva ning on kulukas, seetõttu aitab ERGO jätkuvalt kaasa tulevaste medalivõitjate arengule ning nende unistuste täitumisele,” kinnitas Koll. 
 
ERGO soovib stipendiumiga toetada Eesti inimeste tervislikke eluviise ning seeläbi pikaajaliselt kogu ühiskonna tervist. Paljud noored katkestavad spordiga tegelemise iseseisva elu alustamise eel, sest täiskasvanuks saades puuduvad neil võimalused sportimist ise finantseerida. Toetamaks pühendunud noorte spordiharrastuse jätkamist saavad noorsportlased vanusevahemikus 18-25 eluaastat kandideerida ERGO noorte sportlaste stipendiumile. 
 
Stipendiumit võib taotleda sportlane või tema nõusolekul ka treener, juhendaja, kool, spordiklubi või spordialaliit. Taotluse esitamise tähtaeg on 26. märts 2016. Stipendium võidakse jagada ka mitme noore sportlase vahel. Lõpliku otsuse stipendiumi määramise kohta teeb kindlustusseltsi poolt kokku kutsutud hindamiskomisjon, mille liikmete nimed avaldatakse 27. märtsil ergo.ee lehel. 
 
Lisainfot stipendiumi tingimuste ja taotluse esitamise kohta leiab SIIT. 
 
2016. aastal said ERGO Noorsportlase stipendiumi järgmised sportlased: 
 
Ralf Tribuntsov, ujumine 
Marten Liiv, kiiruisutamine 
Erika Kirpu, vehklemine 
Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp, purjetamine 
Meril Beilmann, laskesuusatamine 
Kristjan Ilves, kahevõistlus 
Kristin Kuuba ja Helina Rüütel, sulgpall 
Kreete Verlin, kergejõustik 
Marie Turmann, curling 
 
 
Lisainformatsioon
 
Annika Loigu
ERGO Insurance SE/ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal
Kommunikatsioonijuht
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded