ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Uudised

Tulemusi 25. Parksepa turniirilt

26.09.2016

Parksepas peeti 25. korda rahvusvahelist noorteturniiri. Allpool on toodud ära tulemused, lisaks esikolmikusse tulnud Parksepa noorte pildid.

 

24.09 – 25.09

2016

Parksepas

Turniiritabel

 

XXV PARKSEPA KORVPALLITURNIIR

NEIUD – U 14

 

Jrk. nr.

Võistkonna nimetus

1

2

3

4

5

Punkte

Koht

1

Parksepa SK

Võru

 

1

26:38

1

30:41

2

47:16

 

 

4

II

2

Tartu

Kalev

2

38:26

 

2

40:36

2

44:26

 

 

6

I

3

Puiga APS

2

41:30

1

36:40

 

1

38:42

 

 

4

III

4

Aluksne

Spordikool

 

1

16:47

1

26:44

2

42:38

 

 

 

4

4.

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peakohtunik: A. Kõiv Peasekretär: K.Treufeldt

 

24.09 – 25.09

2016

Parksepas

Turniiritabel

 

XXV PARKSEPA KORVPALLITURNIIR

NOORMEHED – U 14

 

Jrk. nr.

Võistkonna nimetus

1

2

3

4

5

Punkte

Koht

1

Parksepa SK

Võru

 

1

51:79

1

51:64

2

63:46

 

 

4

III

2

Gulbene

Spordikool

2

79:51

 

1

49:52

2

82:50

 

 

5

II

3

Balvi

Spordikool

2

64:51

2

52:49

 

2

72:48

 

 

6

I

4

Aluksne

Spordikool

 

1

46:63

1

50:82

1

48:72

 

 

 

3

4.

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peakohtunik: A. Kõiv Peasekretär: K.Treufeldt

 

 

23.09.2016

Parksepas

Turniiritabel

 

XXV PARKSEPA KORVPALLITURNIIR

POISID – MINI

 

Jrk. nr.

Võistkonna nimetus

1

2

3

4

5

Punkte

Koht

1

Parksepa SK

Võru

 

2

45:17

1

40:48

1

30:33

 

 

4

II

2

Tartu

KK Ülenurme

1

17:45

 

1

12:28

2

46:34

 

 

4

4.

3

Erkmaa KK

2

48:40

2

28:12

 

2

51:38

 

 

6

I

4

Aluksne

Spordikool

 

2

33:30

1

34:46

1

38:51

 

 

 

4

III

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peakohtunik: A. Kõiv Peasekretär: K.Treufeldt

 

PARKSEPA XXV RAHVUSVAHELINE

KORVPALLITURNIIR

 

Parksepa Keskkooli spordihoones

23.september – 25.september 2016

 

VÕISTKONDADE PARIMAD MÄNGIJAD

 

NEIUD – U-14

 

1.Tartu Kalev                          Nr.   30    Geiri Kuusik         treener    Kaire Asi

                                                                                                                Kustas Põldoja

2.Parksepa SK/Võru               Nr.   15     Laura Järvpõld     treener    Udo Saidla

 

3.Puiga APS                            Nr.   12     Rosemary Laur    treener    Meelis Reinberg

                                                                                                                   

      4.   Aluksne Spordikool              Nr.    4      Sanita Locane      treener    Uldis Jauninš

 

Turniiri parim mängija:                     Nr.    28    Kadri-Ketter Kont        Tartu Kalev

POISID – U-14

                                                                                                           

1.Balvi Spordikool                   Nr.  17     Andis Smuškovs   treener   Arnis Voika

                                                                                                          

2.Gulbene Spordikool              Nr.   25   Rainers Hisicins    treener   Vija Kalnina

                                                                                                 

3.  Parksepa SK/Võru                  Nr.    10   Markus Post          treener   Kalev Palo     

                                                                                                                 Tanel Paju

      4.  Aluksne Spordikool                Nr.    7    Janis Stilve            treener   Eltna Karaseva

                                                                                                         

 Turniiri parim mängija:                       Nr.    51  Ricards Klanskis          Balvi Spordikool

POISID – MINI

 

1.   Erkmaa Korvpallikool                   Nr.   17    Tim-Hendrik Haar     treener   Rauno Kiuru

 

2.   Parksepa SK/Võru                         Nr.    7     Rasmus Runtal          treener    Kalev Palo

                                                                                                                               Tanel Paju

3.   Aluksne Spordikool                       Nr.    23   Artjoms Orehovs       treener    Uldis Jaininš

                                                                                                                         

4.   KK Ülenurme                                Nr.    30   Siim Hendrik Saar     treener    Paavo Russak

 

 Turniiri parim mängija                        Nr.  15   Ralph-Marten Lauren    Erkmaa Korvpallikool

 

 

Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded