Nädalavahetuse Triobet BBL Cupil püüab võitu Kalev/Cramo (VS Baltic) Lisatud A.Varrak Delfile

23.09.2016

Aastase pausi järel naaseb taas korvpalli Balti liiga karikaturniir Triobet BBL Cup, kus osaleb neli tippmeeskonda Eestist, Lätist ja Leedust.

Tänavu Lätis Valmieras Vidzeme Sporting Centeris toimuv turniir leiab aset 24.-25. septembril ning Eestit esindab seal Eesti meistrina BC Kalev/Cramo. Mitte mullune BBLi hõbe TÜ/Rock.

Esimeses poolfinaalis kohtuvad 24. septembril Šiauliai ning BK Ventspils, teises läheb Kalev/Cramo vastamisi just Valmiera/ORDO-ga, kes tuli kevadel valusa 4-3 seeriavõiduga VEFi üle Läti meistriks. Kalevlaste poolfinaal leiab aset 24. septembril kell 17.30 ning sellest teeb otseülekande Viasat Sport Baltic. Vaata infot ka SIIT.

Eelmisel aastal jäi BBL Cup ära, sest korraldajad jäid turniiri täpse ajakava paikapanemisega hiljaks. Eesti klubidest on turniiri varem võitnud nii Tartu Ülikool/Rock kui ka Rakvere Tarvas.

Triobet BBLi võitjameeskond teenib 5000 eurot.

Kalev/Cramo on sel hooajal komplekteeritud üsna varakult. Vähemalt ses osas, mis puudutab välismängijaid, eestlaste osas veel mõningad läbirääkimised käivad.

Lepingud on Cramol tänaseks tagamängijate Demonte Harperi, Gregor Arbeti, Rain Veidemani, Aleksander Gavrilovi, Sten-Timmu Soku, Martin Dorbeki ja Janar Sooga, äärte Vitali Ljutitši, Silver Jurno, Erik Keeduse ja Mark Tollefseniga ning keskmängijate Robert Upshaw' ja Mickell Gladnessiga.

Alar Varrak rääkis teel Valmierasse Delfile NII.