ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

TALTECH
67:79
Tartu Ülikool Maks & Moorits
TALTECH1114192367
Tartu Ülikool Maks & Moorits2213152979
L 24.10.2020 17:00, Tallinn, TalTech Spordihoone
TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Puidet, Jaan *232:415/60/25/66172004441516
6Metsalu, Oliver *331:127/110/11/27293001341521
7Sokk, Tanel *122:410/02/70/010111020163
9Keedus, Erik318:250/20/43/41011101123-2
12Allemann, Georg400:000/00/00/000000000000
13Matute Perner, Karl Andres507:571/20/01/202200001234
14Kangur, Kristjan *429:491/32/44/43034111561216
18Kajupank, Indrek *431:300/43/70/012353022197
21Parve, Martin Otto500:000/00/00/000000000000
31Aniste, Janar214:280/11/20/000020002031
35Küttis, Ralf211:160/10/01/210110011312
KOKKU20014/308/2715/202693519611319236768
%46.7%29.6%75%
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Aav, Sverre216:230/00/20/02021002300-4
3Saal, Patrik411:001/21/40/011200012050
5Eelmäe, Hendrik *331:434/60/50/001130003284
9Veismann, Kristofer200:000/00/00/000000000000
10Kivi, Robin *228:506/92/32/25052113322021
11Banks, Channel126:334/51/42/24042100341317
20Rayman, William *433:207/111/24/87294232252131
21Sepp, Kaspar400:540/00/00/00000000200-2
24Balciunas, Tomas *425:201/60/04/552710013669
28Jürgenstein, Joonas Anton100:000/00/00/000000000000
31Suurorg, Oliver *125:573/30/10/011210012065
45Peemot, Patrik300:000/00/00/000000000000
KOKKU20026/425/2112/172783514441123197981
%61.9%23.8%70.6%
Võistluspaik Tallinn, TalTech Spordihoone
Aeg L 24.10.2020 17:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded