ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

BK Ventspils
113:90
VALMIERA GLASS VIA
BK Ventspils30292232113
VALMIERA GLASS VIA2225271690
L 24.10.2020 17:00, Olimpiskais centrs "Ventspils"
BK Ventspils
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Rundles, Cameron *127:168/107/83/33033303214042
1Sulcs, Kristians104:381/10/00/000010100024
2Ausejs, Arturs *223:474/44/72/21013110312223
4Vitolskis, Ricards105:421/10/10/020210000024
10Mediss, Kristaps221:293/41/41/22020221231011
13Gulbis, Maris *426:046/71/25/55051110142029
15Lacis, Ralfs514:501/10/10/013400104022
22Coffey, Christopher *424:451/20/30/040434222027
25Lasenbergs, Edgars209:082/40/10/000020022241
31Viksne, Davids302:000/00/10/000001000000
33Selakovs, Andrejs *521:153/40/01/533600033476
35Kilps, Kristaps319:061/20/00/231441112227
KOKKU20031/4013/2812/192473118139122117113136
%77.5%46.4%63.2%
VALMIERA GLASS VIA
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Elksnis, Edmunds *131:074/82/56/103145006382015
6Jonats, Ervins *435:564/93/72/34373200531917
15Veveris, Valters *328:543/63/50/02354204311515
20Salenieks, Niks109:530/00/20/00001100200-3
21Stasans, Raimonds105:510/10/10/00110001000-3
22Engers, Janis *425:350/21/20/031411002234
23Greitans, Ricards102:150/00/00/00000003000-3
24Liepins, Valters Janis324:161/22/50/020201010086
30Elksnitis, Kristers102:000/00/00/000010010000
32Skesters, Ralfs401:171/20/00/020200000022
88Ziedins, Maris *432:566/121/28/123694011272330
KOKKU20019/4212/2916/2521194019711717219080
%45.2%41.4%64%
Võistluspaik Olimpiskais centrs "Ventspils"
Aeg L 24.10.2020 17:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded