ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Pärnu Spordikool
41:51
Audentese Spordiklubi/TSK
Pärnu Spordikool41713741
Audentese Spordiklubi/TSK1311101751
L 07.11.2020 14:00, Pärnu Spordihall
Pärnu Spordikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Mogom, Mirtel328:233/70/00/221311021163
6Sutt, Elena *237:195/150/14/46172300021417
7Titma, Grete Liis214:430/00/20/020202010102
9Nurk, Hannalore00:000/00/00/000000000000
10Hinno, Cathy-Helina00:000/00/00/000000000000
11Kass, Helerin *422:431/91/20/220256040154
12Saarep, Katriin524:301/40/00/07310010112210
14Vent, Hiie *227:213/61/40/041524024098
18Savisaar, Christen *08:450/10/00/030300020000
28Mitt, Carmel304:360/10/00/00000001200-4
57Rõngelep, Katariina *131:401/150/23/83145303255-4
KOKKU20014/582/117/16321143152001610124136
%24.1%18.2%43.8%
Audentese Spordiklubi/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
12Vaas, Eleriin18:390/20/21/231412030212
13Friedemann, Mariell *31:533/70/62/221332061281
15Vaikma, Triinu-Liis *29:446/92/20/0133161003011830
19Golob, Mia *19:430/20/21/20000202111-4
23Filippov, Maria Iris14:020/40/20/00111202100-5
30Tael, Laura Anette414:071/50/20/01121100312-2
33Lemmik, Mette *35:261/60/20/0841221064121
47Lebedeva, Ksenija *36:266/82/61/1111121306221923
KOKKU20017/434/245/7471461101302912105146
%39.5%16.7%71.4%
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg L 07.11.2020 14:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 13. juuni
Olga Didõk (55)
Tarmo Kikerpill (44)
Arnel Miggur (60)
Ken Piir (37)
Kadri Uiga (24)
Homme, 14. juuni
Anneliis Annus (34)
Jaanus Jäme (56)
Olver Kaljuvee (30)
Marek Noormets (50)
Raido Roos (37)
Taivo Toomel (41)
Indrek Uuemaa (63)
Sulge

Ülekanded