ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Audentese Spordiklubi
74:56
Rapla Korvpallikool
Audentese Spordiklubi1918172074
Rapla Korvpallikool922111456
P 06.06.2021 17:00, Paide E-Piim Spordihall
Audentese Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Laurimaa, Nele302:170/00/00/010100000001
4Matsina, Mailian Elisabeth323:093/41/20/0112040030910
5Kasemägi, Trine *524:4110/150/10/285132111422026
6Turmann, Anella *314:190/00/00/030310003001
7Neeme, Liisa01:480/10/01/20000000111-1
8Friedemann, Mariell01:170/00/00/000000000000
9Pajumets, Eliise *240:003/102/46/73035305441813
12Tael, Laura Anette400:540/00/00/000001000001
13Rausberg, Kati *134:202/63/91/2303220230145
14Põldmaa, Ellen-Anett *336:212/40/73/47074201310716
16Metsaorg, Maria517:401/51/20/2471110031257
26Vaikma, Triinu-Liis03:140/10/00/01010101200-2
KOKKU20021/467/2511/19331447151411424197477
%45.7%28%57.9%
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Tamberg, Anna Maria *230:016/140/07/104261013381918
7Viljus, Kristel *328:001/40/20/054910014123
10Lipstuhl, Karin316:520/50/01/21231000321-2
12Pitkanen, Majandra-Liis100:220/00/00/000001000001
14Tamm, Katarina *235:453/90/18/97181206261415
22Roosalu, Triine502:420/10/00/000010000101
23Murre, Kätlin116:242/40/23/421311001379
32Kõiv, Ketlin100:220/00/00/00000001000-1
33Aller, Brit *420:481/50/00/010120101020
42Milling, Kaia *136:403/61/40/080822052199
47Kõiv, Keit Liis00:000/00/00/000000000000
87Naarits, Reili212:041/30/00/021300023220
KOKKU20017/511/919/2531114210621919245653
%33.3%11.1%76%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg P 06.06.2021 17:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 12. juuni
Henri Ausmaa (38)
Aleksandr Bazutin (36)
Aivar Kuusmaa (54)
Illimar Pilk (33)
Sulev Särekanno (54)
Homme, 13. juuni
Olga Didõk (55)
Tarmo Kikerpill (44)
Arnel Miggur (60)
Ken Piir (37)
Kadri Uiga (24)
Sulge

Ülekanded