ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Audentese Spordiklubi
73:46
Luunja vald
Audentese Spordiklubi2712171773
Luunja vald161110946
L 05.06.2021 14:00, Paide E-Piim Spordihall
Audentese Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Laurimaa, Nele309:281/30/00/020210011020
4Matsina, Mailian Elisabeth320:380/52/21/222411002176
5Kasemägi, Trine *519:082/50/10/262830124246
6Turmann, Anella *318:381/10/00/010130001126
7Neeme, Liisa03:280/10/10/00000000010-1
8Friedemann, Mariell11:470/01/20/010100000033
9Pajumets, Eliise *228:564/72/40/0022200242149
12Onton, Egle-Liisa206:000/10/00/010100000000
13Rausberg, Kati *130:331/42/40/0606600321811
14Põldmaa, Ellen-Anett *332:214/54/61/26063312252131
16Metsaorg, Maria516:052/62/30/05380003001010
17Tael, Laura Anette402:581/20/20/010101000021
KOKKU20016/4013/252/639104919521416137382
%40%52%33.3%
Luunja vald
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Tamberg, Kristin222:550/10/44/640401011343
7Terasmaa, Tiina308:010/00/20/00001000000-1
9Toomla, Triinu220:331/50/00/021300001020
10Uiga, Kadri *526:533/152/70/0347010233120
12Kalma, Maarja *223:221/61/52/210122012171
13Kurgjärv, Jaanika *118:230/00/00/023510012003
14Park, Doris *229:131/81/13/640431012688
16Jõgisoo, Laura *426:321/30/00/024601010026
21Teppo, Triin524:084/120/13/456110113231112
KOKKU20011/504/2012/182618447711013164632
%22%20%66.7%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg L 05.06.2021 14:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 12. juuni
Henri Ausmaa (38)
Aleksandr Bazutin (36)
Aivar Kuusmaa (54)
Illimar Pilk (33)
Sulev Särekanno (54)
Homme, 13. juuni
Olga Didõk (55)
Tarmo Kikerpill (44)
Arnel Miggur (60)
Ken Piir (37)
Kadri Uiga (24)
Sulge

Ülekanded