ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Audentese Spordiklubi
72:82
Tallinna Ülikool
Audentese Spordiklubi172323972
Tallinna Ülikool2124241382
R 04.12.2020 18:00, Tallinn, Audentes (suur saal)
Audentese Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Matsina, Mailian Elisabeth *317:371/20/00/020222020025
5Kasemägi, Trine527:117/120/32/294131004321615
6Turmann, Anella318:510/20/00/02022003100-2
7Neeme, Liisa03:160/00/00/00000001100-2
8Kullamaa, Liis15:450/20/00/02024003510-3
9Pajumets, Eliise *234:516/110/02/22242306361415
10Svilberg, Jane *335:404/92/46/79092237452021
14Põldmaa, Ellen-Anett *330:523/62/36/87076013241825
16Lemmik, Mette04:070/00/00/210100000100
17Onton, Egle-Liisa200:000/00/00/000000000000
26Vaikma, Triinu-Liis *11:501/30/00/01010001002-2
KOKKU20022/474/1016/213884619743019197272
%46.8%40%76.2%
Tallinna Ülikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Tõks, Anette-Laura *12:232/40/10/000002001042
3Anderson, Merike *231:571/56/141/2123154201232128
4Kosareva, Sofia131:438/144/88/80221402383635
5Drozdova, Tatjana202:280/11/10/000000001031
8Grünmann, Maarja *316:311/20/20/030353011129
10Eerikson, Grete200:000/00/00/000000000000
13Piibur, Birgit *119:501/50/10/014512020022
16Kisseljova, Viktoria122:110/20/12/20006103412-1
17Oinits, Martha-Liisa *533:533/110/02/46612215123818
23Kert, Carolina122:572/60/20/21010301434-2
30Perednya, Galina406:070/00/00/000021021000
KOKKU20018/5011/3013/18251641211951319198292
%36%36.7%72.2%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg R 04.12.2020 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 13. juuni
Olga Didõk (55)
Tarmo Kikerpill (44)
Arnel Miggur (60)
Ken Piir (37)
Kadri Uiga (24)
Homme, 14. juuni
Anneliis Annus (34)
Jaanus Jäme (56)
Olver Kaljuvee (30)
Marek Noormets (50)
Raido Roos (37)
Taivo Toomel (41)
Indrek Uuemaa (63)
Sulge

Ülekanded