ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Tartu Ülikool/Kalev
79:65
Tallinna Ülikool
Tartu Ülikool/Kalev2814191879
Tallinna Ülikool1320221065
P 18.04.2021 17:00, Tartu, TÜ sph (punane saal)
Tartu Ülikool/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Asi, Anna Gret *133:213/122/35/81237301451716
4Käämer, Triiny201:220/00/00/000000000000
7Lepmets, Belinda210:140/11/20/011200000134
10Kont, Kadri-Ketter201:220/10/00/00000002000-3
11Roosalu, Marie *327:286/121/12/25382212221722
13Razguljajeva, Tatjana216:420/21/22/401101003251
14Reinvald, Sandra *424:102/42/40/04481102101013
15Kals, Kadi *220:492/40/22/210121022163
17Väljaots, Annaliisa101:220/00/00/000000000000
19Saklaure, Liene514:284/80/01/221300002196
24Rahkonen, Carolina Olivia225:372/31/20/0718420052715
32Vaino, Eleriin *123:050/21/12/4606611414514
KOKKU20019/499/1714/22331346221121520187991
%38.8%52.9%63.6%
Tallinna Ülikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Tõks, Anette-Laura04:090/11/11/201101021142
3Anderson, Merike *236:434/82/63/34046202331718
4Kosareva, Sofia *123:540/21/80/01014002103-5
5Drozdova, Tatjana205:410/11/20/001101021131
8Grünmann, Maarja301:220/00/00/000000000000
10Eerikson, Grete201:220/00/00/000010000001
13Piibur, Birgit *130:051/41/35/55051101461013
15Mesila-Kaarmann, Laina *529:083/120/04/494130114041016
16Kisseljova, Viktoria123:361/21/10/011231012057
24Kuusk, Triin201:220/00/00/010100010000
30Perednya, Galina416:170/20/05/540411132257
33Rits, Rosemary *326:212/50/34/410131014385
KOKKU20011/377/2422/2328103819921918206565
%29.7%29.2%95.7%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (punane saal)
Aeg P 18.04.2021 17:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded