ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

G4S Noorteliiga
58:66
Keila Korvpallikool
G4S Noorteliiga151818758
Keila Korvpallikool2010171966
T 18.05.2021 18:30, Tallinn, Audentes (suur saal)
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Kajari, Kristofer *223:021/60/20/23031002552-6
6Sügis, Geir Hans200:000/00/00/000000000000
9Erm, Egert118:103/40/20/232502011268
12Allik, Gregor117:060/12/60/031401001064
13Kokk, Kristjan *322:141/30/42/241510122243
14Kõrvel, Jarko *232:222/50/42/420240013462
15Heinla, Joosep *432:195/110/23/4103132104241317
22Raiend, Illimar *428:288/140/03/866122103361923
26Mõttus, Markkus400:000/00/00/000000000000
33Trempi, Marten200:000/00/00/000000000000
65Kuimet, Sten Kaarel219:460/40/10/02131100400-6
75Kalmus, Ants Kristjan406:321/10/00/032500001127
KOKKU20021/492/2110/2236175311611322245852
%42.9%9.5%45.5%
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Maide, Mart314:131/30/11/20000001433-3
7Kasemets, Kristen *232:034/112/42/3102121022131621
8Pahv, Margus *123:060/00/30/02021001210-2
9Jaagu, Juss-Joosep200:000/00/00/000000000000
10Lehiste, Marek400:060/00/00/000000000000
14Lenk, Christopher304:140/20/00/00000000200-4
15Uusoja, Marek422:412/40/23/411210021476
16Tamkivi, Roland *425:481/21/30/041532124259
17Lenk, Marcus *413:063/50/20/10110101316-1
19Sengbusch, Conrad *227:394/51/43/52242001141416
21Rüütsalu, Norman123:493/53/60/08083324231523
23Grüning, Einar513:150/30/00/05051012410-1
KOKKU20018/407/259/153584312661624226664
%45%28%60%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg T 18.05.2021 18:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 12. juuni
Henri Ausmaa (38)
Aleksandr Bazutin (36)
Aivar Kuusmaa (54)
Illimar Pilk (33)
Sulev Särekanno (54)
Homme, 13. juuni
Olga Didõk (55)
Tarmo Kikerpill (44)
Arnel Miggur (60)
Ken Piir (37)
Kadri Uiga (24)
Sulge

Ülekanded