ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Tartu Kalev/Estiko
103:71
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko21322426103
Tamsalu Los Toros/TALTECH2112211771
R 06.11.2020 18:30, Turu tn spordihoone
Tartu Kalev/Estiko
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Doronin, Marek311:281/42/20/013440025389
2Kunts, Jano113:551/11/23/7303210216812
3Russak, Joosep *225:595/72/90/04154100311614
6Järvik, Marten *318:351/50/10/00331203102-2
9Eichfuss, Timo *426:186/81/24/67182001171928
10Karja, Ken316:452/32/50/00112100001010
14Meister, Kristen210:050/11/20/000001011131
15Ranna, Ervin409:273/51/11/13141100321013
16Peterson, Robert307:270/00/00/010110001001
19Leppik, Silver *225:130/35/73/45166100451824
45Toomsalu, Ott217:492/20/10/002220012044
71Sellis, Ott *416:591/11/50/011252012057
KOKKU20022/4016/3711/1830184830100132425103121
%55%43.2%61.1%
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Schmalz, Eric114:312/50/12/220202011266
4Käbin, Norman *118:173/40/20/020252132169
9Allemann, Georg422:062/31/24/42131103231112
13Raap, Rasmus212:300/20/10/02020012200-4
14Parve, Martin Otto *517:073/70/00/222401233162
16Matute Perner, Karl Andres *513:584/80/02/22460011221012
18Neiland, Marcus214:040/11/21/402210001243
21Arbet, Gregor *318:242/32/41/2101000122117
31Aniste, Janar222:290/32/40/040420013568
32Orumaa, Raiko212:521/40/20/00221000532-2
33Lepp, Jaan Erik *119:192/30/11/210110011254
41Valge, Risto314:231/30/12/231420001147
KOKKU20020/466/2013/2025123713651625247164
%43.5%30%65%
Võistluspaik Turu tn spordihoone
Aeg R 06.11.2020 18:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 13. juuni
Olga Didõk (55)
Tarmo Kikerpill (44)
Arnel Miggur (60)
Ken Piir (37)
Kadri Uiga (24)
Homme, 14. juuni
Anneliis Annus (34)
Jaanus Jäme (56)
Olver Kaljuvee (30)
Marek Noormets (50)
Raido Roos (37)
Taivo Toomel (41)
Indrek Uuemaa (63)
Sulge

Ülekanded