ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Tamsalu Los Toros/TALTECH
90:71
Keila Korvpallikool
Tamsalu Los Toros/TALTECH2225232090
Keila Korvpallikool2121141571
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Käbin, Norman *126:481/20/30/23031371222218
9Allemann, Georg *419:315/91/12/23140102321512
13Raap, Rasmus212:020/20/20/011202000000
14Parve, Martin Otto517:484/70/00/0347012210812
15Rattasepp, Rando104:030/00/10/01011002100-2
17Konontshuk, Roman409:512/40/12/2617100002613
18Neiland, Marcus215:222/22/40/1224100141108
19Eboreime, Jyri117:531/52/20/422430114385
21Arbet, Gregor *319:540/13/63/30111210111213
31Aniste, Janar *222:453/33/71/12023202341618
32Orumaa, Raiko220:233/111/21/2549210233106
41Valge, Risto *313:401/50/01/21120004223-6
KOKKU20022/5112/2910/19302050251651824209097
%43.1%41.4%52.6%
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Maide, Mart318:591/30/10/010101001424
4Äkke, Kevin211:320/21/21/21010002214-2
6Meerits, Rauno *426:443/72/32/23251011341415
7Kasemets, Kristen *230:355/93/89/117294155582833
8Pahv, Margus *122:491/32/40/21120104318-2
9Jaagu, Juss-Joosep202:130/10/00/012300000002
10Lehiste, Marek415:212/30/00/113411000149
14Lenk, Christopher310:090/10/00/00000001100-3
16Tamkivi, Roland *424:371/10/10/052732243129
17Lenk, Marcus412:332/51/30/111201013170
19Sengbusch, Conrad *224:280/30/62/24043006132-5
21Rüütsalu, Norman100:000/00/00/000000000000
KOKKU20015/389/2814/2129164512782422247160
%39.5%32.1%66.7%
Võistluspaik Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Aeg N 22.10.2020 17:30
Tehnilised vead 0 vs 2
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded