ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Estonia WU14
60:78
Latvia WU14
Estonia WU141913121660
Latvia WU141724152278
R 14.06.2019 16:30, Paide E-Piim Spordihall
Estonia WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Paal, Riti Marell08:040/30/12/211210001121
6Roos, Jenny122:335/111/41/2123230342145
7Friedemann, Mariell04:080/00/20/01120000200-2
8Tõks, Anette-Laura26:353/62/40/17182004441211
9Saripova, Alina *20:480/10/21/23140016111-4
10Mölder, Sille-Liis *124:072/91/11/231441025183
11Voltskova, Diana *17:551/40/10/01231107212-5
12Täpsi, Berit217:230/00/30/030303010002
13Kuraksa, Maria16:190/30/00/01230002310-7
14Jaama, Marta-Eleri *425:012/70/00/036921363247
15Koorits, Keandra *414:246/130/02/265111113531415
16Tashlykova, Liza02:391/10/01/210100000134
KOKKU20020/584/188/13312253131053430176030
%34.5%22.2%61.5%
Latvia WU14
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Stepanova, Aleksandra134:064/70/04/51123805341216
3Ziemele, Sofija205:300/20/10/00000101200-6
5Parma, Lelde01:280/00/00/010100000001
13Purina, Laura513:301/20/20/041500010023
14Koltone, Evija Stirlinga419:252/40/22/6347452106621
16Briede, Elina225:016/120/13/45272304331514
18Grausa, Tina28:182/101/10/04610123302713
32Kondratjeva, Kate203:170/00/00/01010002100-2
33Tomasicka, Raina29:455/181/27/1222411012112014
KOKKU17721/582/916/27271946132261916276474
%36.2%22.2%59.3%
Kohtunikud Riivo Roosnurm, Rain Peerandi
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg R 14.06.2019 16:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 1. august
Daniel Beilinson (21)
Hindrek Oks (68)
Homme, 2. august
Indrek Kaarlep (43)
Aivar Kaas (62)
Viktor Nõmm (58)
Helis Perk (20)
Mikk Sarik (34)
Vladimir Vahrushev (58)
Sulge

Ülekanded