ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

BC Valga-Valka/Maks&Moorits
105:73
Audentese SG/Noortekoondis
BC Valga-Valka/Maks&Moorits34242522105
Audentese SG/Noortekoondis2316142073
R 09.10.2015 19:00, Valga Spordihoone
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo *118:171/10/34/410130033364
4Oja, Mihkel000:000/00/00/000000000000
6Kerk, Erik308:141/11/10/010100000056
7Kriisa, Valmo114:531/23/30/02022100111115
8Kanbergs, Kristaps *221:053/50/12/2224410221811
10Berkis, Martins *315:593/51/25/61234301461421
11Aleksejevs, Jurijs *421:098/141/27/83472100062634
15Veski, Viljar *520:510/20/20/05160002200-2
21Krumins, Edgars318:515/60/40/0404120131109
24Rozitis, Jekabs519:093/40/03/3549011122918
25Evart, Kristjan219:490/11/42/2303250302510
77Krumins, Kalvis121:433/81/12/2000200132116
KOKKU20028/498/2325/2729144320141142024105132
%57.1%34.8%92.6%
Audentese SG/Noortekoondis
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Post, Siim-Markus *125:486/111/50/26174302131518
6Lüüs, Karl-Joosep *316:252/30/10/010102013041
7Pajumets, Ivalo *210:142/21/10/000011015174
9Kaldre, Tom214:531/10/12/221310021145
13Raieste, Sander315:010/10/02/201132033223
16Parrol, Heivo *525:010/30/00/01230002320-3
32Pehka, Ron119:352/70/22/440401042561
35Jurkatamm, Taavi *332:086/71/53/42130021231817
43Jürgens, Carlos119:171/11/50/01010004115-2
45Hermet, Kregor421:385/80/12/35270001321212
KOKKU20025/444/2111/172310339922124207356
%56.8%19%64.7%
Kohtunikud Janek Saluse, Rauno Peerandi, Risto Visnapuu
Komissar Andres Tobi
Võistluspaik Valga Spordihoone
Aeg R 09.10.2015 19:00
Pealtvaajate arv 100
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Sünnipäevad
Täna, 25. juuni
Kiur Akenpärg (33)
Ants Eek (73)
Sverre Mäesepp (38)
Jaanus Pruuli (50)
Homme, 26. juuni
Rashid Abeljanov (67)
Margus Kastein (50)
Madis Purde (39)
Sten Suurmäe (31)
Õie Tsipp (67)
Marek Vinni (36)
Sulge

Ülekanded