ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
119 P 07.02.2021 TalTech BS/TSK A4 Haldus #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
120 P 07.02.2021 Harku vald Keila KK #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
121 P 07.02.2021 IBIS Tallinn/Hausers 20:0 Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
013 P 07.02.2021 13:00 Moskva CSKA 102:107 BC Kalev/Cramo Moskva VTB Ühisliiga
012 L 06.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu Ülikooli KK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
047 L 06.02.2021 Reinar Halliku Korvpallikool SK Nord/Cramo 2006 #edasi lükatud PU16-klassi EMV
069 L 06.02.2021 Audentese SK SK Nord/Cramo 2005/TSK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
075 L 06.02.2021 KK Viimsi U16 Must Rae Spordikool/Kose Spordikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
084 L 06.02.2021 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Delta SK/Nõo #edasi lükatud PU16-klassi EMV
089 L 06.02.2021 Saku KK Rapla Korvpallikool II #edasi lükatud PU16-klassi EMV
118 L 06.02.2021 KK Viimsi U15 Must Kesklinna KK/GAG KK U16 #edasi lükatud PU16-klassi EMV
157 L 06.02.2021 TalTech BS/NEWOX TalTech BS/Haabersti SK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
011 L 06.02.2021 Korvpalliklubi Karud SK Haapsalu #edasi lükatud PU13-klassi EMV
045 L 06.02.2021 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus #edasi lükatud PU13-klassi EMV
062 L 06.02.2021 KK Pärnu SK Nord/Cramo 1 #edasi lükatud PU13-klassi EMV
070 L 06.02.2021 Sillamäe Kalev Paide KK7 #edasi lükatud PU13-klassi EMV
074 L 06.02.2021 Keila/Saue Korvpallikool Saku KK #edasi lükatud PU13-klassi EMV
087 L 06.02.2021 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Jõgeva Valla Spordikool #edasi lükatud PU13-klassi EMV
099 L 06.02.2021 TalTech BS/Altius Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I #edasi lükatud PU13-klassi EMV
114 L 06.02.2021 Orissaare Sport BC Kalev/Saaremaa Spordikool #edasi lükatud PU13-klassi EMV
133 L 06.02.2021 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II KK Viimsi U13 Must #edasi lükatud PU13-klassi EMV
004 L 06.02.2021 13:30 Eesti 52:78 Bosnia ja Hertsegoviina Orenburg, RUS EuroBasketW 2021 kvalifikatsioon
138 L 06.02.2021 17:00 Latvijas Universitate 65:69 BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
101 R 05.02.2021 Rakvere Tarvas 86:84 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
101 R 05.02.2021 19:00 Rakvere Tarvas 86:84 Pärnu Sadam Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
072 N 04.02.2021 Tartu Ülikool Maks & Moorits 60:78 BC Kalev/Cramo vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
003 N 04.02.2021 16:30 Venemaa 79:35 Eesti Orenburg, RUS EuroBasketW 2021 kvalifikatsioon
037 N 04.02.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 60:78 BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
116 N 04.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Ehton/Föönix #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
012 E 01.02.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 75:86 Jenissei Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
VTB Ühisliiga
098 P 31.01.2021 Tallinna Kalev/TLÜ 81:92 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
146 P 31.01.2021 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Viljandi SK #edasi lükatud PMini-klassi EMV
147 P 31.01.2021 Viljandi SK Paide KK7 #edasi lükatud PMini-klassi EMV
148 P 31.01.2021 Paide KK7 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska #edasi lükatud PMini-klassi EMV
158 P 31.01.2021 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Kohila SK #edasi lükatud PMini-klassi EMV
159 P 31.01.2021 KK Viimsi U12 Must/Estover Rapla Korvpallikool I #edasi lükatud PMini-klassi EMV
160 P 31.01.2021 TalTech BS/Altius Keila Korvpallikool #edasi lükatud PMini-klassi EMV
106 P 31.01.2021 BA Tallinna Kalev Rae Koss/Hansaviimistlus #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
107 P 31.01.2021 Play Arena/Altius Jokker #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
108 P 31.01.2021 DSV Alexela/Mediq Eesti #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
110 P 31.01.2021 TalTech BS/TSK Ehton/Föönix #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
111 P 31.01.2021 IBIS Tallinn/Hausers KK Viimsi #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
112 P 31.01.2021 Kontsertlavad.ee 0:20 Baar Balti Jaamas Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
113 P 31.01.2021 Keila KK A4 Haldus #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
012 P 31.01.2021 Enteh Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
013 P 31.01.2021 Energia Tööriistamarket/Lüganuse Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
014 P 31.01.2021 BC Narva KK Hito/Elvarem Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
016 P 31.01.2021 Jõhvi Kossutiim Energia Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
017 P 31.01.2021 KK Hito/Elvarem Sillamäe gümnaasium Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
018 P 31.01.2021 BC Narva Enteh Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded