ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
003 R 19.02.2021 13:30 Itaalia 101:105 Eesti Perm, RUS EuroBasket 2022 kvalifikatsioon
136 R 19.02.2021 17:00 BK Liepaja 69:73 VALMIERA GLASS VIA Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 R 19.02.2021 19:00 Rakvere Tarvas 72:84 AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
101 R 19.02.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 83:69 G4S Noorteliiga Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
097 N 18.02.2021 19:30 Tartu Ülikool II 93:76 Paide Viking Window Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
098 N 18.02.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon 68:75 Kadrina Karud Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
137 N 18.02.2021 20:30 KK Viimsi BC Torm #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
145 K 17.02.2021 19:30 Latvijas Universitate 63:85 VEF Riga Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
032 E 15.02.2021 19:00 Luunja vald 52:75 Audentese Spordiklubi Kambja spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
018 P 14.02.2021 TalTech BS/Fenster/TSK Audentese SK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
026 P 14.02.2021 SK Nord Aid/Cramo Tartu Ülikooli KK/EVIKO #edasi lükatud PU18-klassi EMV
033 P 14.02.2021 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas II #edasi lükatud PU18-klassi EMV
062 P 14.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas KK Viimsi/TSK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
009 P 14.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas KK Viimsi U14 Must #edasi lükatud PU14-klassi EMV
022 P 14.02.2021 Keila Korvpallikool Audentese SK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
085 P 14.02.2021 KK Pärnu Delta SK/Nõo #edasi lükatud PU14-klassi EMV
114 P 14.02.2021 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool Saku KK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
115 P 14.02.2021 Kesklinna KK/GAG KK U14 Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PU14-klassi EMV
116 P 14.02.2021 Saku KK Kesklinna KK/GAG KK U14 #edasi lükatud PU14-klassi EMV
117 P 14.02.2021 Rapla Korvpallikool Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool #edasi lükatud PU14-klassi EMV
110 P 14.02.2021 KK Viimsi U12 Valge/Estover Delta/Tartu vald #edasi lükatud PMini-klassi EMV
111 P 14.02.2021 KK Viimsi U11/Estover Delta SK/Nõo #edasi lükatud PMini-klassi EMV
112 P 14.02.2021 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Tartu Ülikooli KK/Puumad #edasi lükatud PMini-klassi EMV
143 P 14.02.2021 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska TalTech BS/RIM #edasi lükatud PMini-klassi EMV
144 P 14.02.2021 Viljandi SK TalTech BS/RIM II #edasi lükatud PMini-klassi EMV
145 P 14.02.2021 Paide KK7 TalTech BS/Haabersti SK #edasi lükatud PMini-klassi EMV
011 P 14.02.2021 Paide/Järva-Jaani KK7 Audentese SK #edasi lükatud TMini-klassi EMV
012 P 14.02.2021 Audentese SK TalTech BS/Altius #edasi lükatud TMini-klassi EMV
013 P 14.02.2021 TalTech BS/Altius Paide/Järva-Jaani KK7 #edasi lükatud TMini-klassi EMV
122 P 14.02.2021 Kontsertlavad.ee 0:20 BA Tallinna Kalev Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
124 P 14.02.2021 A4 Haldus Harku vald #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
125 P 14.02.2021 Baar Balti Jaamas TalTech BS/TSK #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
127 P 14.02.2021 Ehton/Föönix Play Arena/Altius #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
128 P 14.02.2021 BC Torm Rae Koss/Hansaviimistlus #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
129 P 14.02.2021 Alexela/Mediq Eesti Jokker #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
138 P 14.02.2021 Keila KK IBIS Tallinn/Hausers #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
099 L 13.02.2021 AVIS UTILITAS Rapla 81:71 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
005 L 13.02.2021 Tartu Ülikooli KK Audentese SK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
024 L 13.02.2021 SK Nord/Cramo 2006 SK Nord/Cramo 2005/TSK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
040 L 13.02.2021 Tartu Kalevi Palliklubi KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU16-klassi EMV
041 L 13.02.2021 Rapla Korvpallikool Sport Kunda/Tarvas #edasi lükatud PU16-klassi EMV
042 L 13.02.2021 KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
043 L 13.02.2021 Sport Kunda/Tarvas Tartu Kalevi Palliklubi #edasi lükatud PU16-klassi EMV
053 L 13.02.2021 Keila Korvpallikool Rae Spordikool 06 #edasi lükatud PU16-klassi EMV
054 L 13.02.2021 Orissaare Sport TalTech BS/RIM #edasi lükatud PU16-klassi EMV
055 L 13.02.2021 Rae Spordikool 06 Orissaare Sport #edasi lükatud PU16-klassi EMV
056 L 13.02.2021 TalTech BS/RIM Keila Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
076 L 13.02.2021 KK Viimsi U16 Must Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud PU16-klassi EMV
164 L 13.02.2021 Rae Spordikool/Kose Spordikool Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
058 L 13.02.2021 SK Nord/Cramo 1 Tartu Ülikooli KK/Draakonid #edasi lükatud PU14-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded