ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
111 N 04.03.2021 BC Kalev/Cramo 76:71 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
103 N 04.03.2021 18:00 Kadrina Karud 82:75 Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
108 N 04.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 91:57 Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
111 N 04.03.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 76:71 Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
020 K 03.03.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 104:101 Rakvere Tarvas Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
021 K 03.03.2021 19:00 Luunja vald 52:77 BC Elva/CHK Luunja Keskkool
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
126 T 02.03.2021 18:00 BK Liepaja 92:96 BK Ventspils Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
081 T 02.03.2021 18:30 G4S Noorteliiga 71:67 Tartu Ülikool II Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
016 E 01.03.2021 15:30 Astana 61:77 BC Kalev/Cramo Nur-Sultan VTB Ühisliiga
020 P 28.02.2021 TalTech BS/Fenster/TSK SK Nord Aid/Cramo #edasi lükatud PU18-klassi EMV
034 P 28.02.2021 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/EVIKO #edasi lükatud PU18-klassi EMV
048 P 28.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK Viimsi/TSK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
063 P 28.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas Audentese SK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
024 P 28.02.2021 Keila Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 #edasi lükatud PU14-klassi EMV
040 P 28.02.2021 Delta SK/Nõo KK Viimsi U14 Must #edasi lükatud PU14-klassi EMV
086 P 28.02.2021 KK Pärnu Tartu Ülikooli KK/Draakonid #edasi lükatud PU14-klassi EMV
004 P 28.02.2021 17:00 TALTECH 78:95 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
103 L 27.02.2021 AVIS UTILITAS Rapla 65:73 Rakvere Tarvas vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
026 L 27.02.2021 SK Nord/Cramo 2006 Audentese SK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
049 L 27.02.2021 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud PU16-klassi EMV
077 L 27.02.2021 KK Viimsi U16 Must SK Nord/Cramo 2005/TSK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
166 L 27.02.2021 Rae Spordikool 06 Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
167 L 27.02.2021 TalTech BS/RIM Tartu Kalevi Palliklubi #edasi lükatud PU16-klassi EMV
168 L 27.02.2021 Rae Spordikool/Kose Spordikool Tartu Ülikooli KK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
169 L 27.02.2021 Rapla Korvpallikool TalTech BS/RIM #edasi lükatud PU16-klassi EMV
170 L 27.02.2021 Tartu Kalevi Palliklubi Rae Spordikool 06 #edasi lükatud PU16-klassi EMV
030 L 27.02.2021 Saku KK SK Nord/Cramo 1 #edasi lükatud PU13-klassi EMV
076 L 27.02.2021 Keila/Saue Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus #edasi lükatud PU13-klassi EMV
101 L 27.02.2021 TalTech BS/Altius Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus #edasi lükatud PU13-klassi EMV
130 L 27.02.2021 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I KK Pärnu #edasi lükatud PU13-klassi EMV
023 L 27.02.2021 14:00 Pärnu Spordikool 69:53 Narva PSK Pärnu sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
012 L 27.02.2021 17:00 Tartu Ülikool/Kalev 99:52 G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
103 L 27.02.2021 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 65:73 Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
121 R 26.02.2021 17:00 VEF Riga 82:75 BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
096 R 26.02.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo 60:107 Kadrina Karud Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
092 R 26.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 67:85 Tartu Ülikool II Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
028 R 26.02.2021 19:30 Rapla Korvpallikool 69:60 Luunja vald Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
123 R 26.02.2021 20:00 Latvijas Universitate 61:66 VALMIERA GLASS VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
094 R 26.02.2021 20:15 Paide Viking Window 96:68 KA Tallinna Kalev/TSK Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
110 N 25.02.2021 BC Kalev/Cramo 96:54 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
091 N 25.02.2021 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH 84:78 KK Viimsi/Noto Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
110 N 25.02.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 96:54 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
122 N 25.02.2021 19:00 BK Liepaja 72:91 BK Ogre Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 K 24.02.2021 14:00 TALTECH 71:87 AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
146 T 23.02.2021 17:00 VEF Riga 104:69 VALMIERA GLASS VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
013 T 23.02.2021 19:00 Tartu Ülikool/Kalev 56:65 Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
079 T 23.02.2021 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 65:75 Tartu Kalev/Estiko Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded