ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
602 L 19.09.2020 12:45 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus 62:41 SK Haapsalu Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
614 L 19.09.2020 13:45 BC STAR 42:103 SK Nord/Cramo 2005/TSK Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
620 L 19.09.2020 13:45 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 48:58 KK Pärnu Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
603 L 19.09.2020 14:45 Paide KK7 45:98 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Turu tn spordihoone PU16-klassi EMV
612 L 19.09.2020 15:30 Sillamäe Kalev 25:83 Korvpalliklubi Karud Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
609 L 19.09.2020 16:00 TalTech BS/Haabersti SK 42:107 Reinar Halliku Korvpallikool Kunda Spordikeskus PU16-klassi EMV
603 L 19.09.2020 16:00 SK Haapsalu 32:112 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
604 L 19.09.2020 16:30 Rae Spordikool 06 72:66 Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU16-klassi EMV
615 L 19.09.2020 17:00 SK Nord/Cramo 2005/TSK 109:20 Saku KK Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
621 L 19.09.2020 17:00 KK Pärnu 51:106 Rae Spordikool/Kose Spordikool Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
613 L 19.09.2020 17:00 Jõgeva Valla Spordikool 0:20 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
610 L 19.09.2020 17:45 Viljandi SK 65:73 Sport Kunda/Tarvas Kunda Spordikeskus PU16-klassi EMV
604 L 19.09.2020 17:45 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus 61:46 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
616 L 19.09.2020 18:45 BC STAR 65:75 Orissaare Sport Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
622 L 19.09.2020 18:45 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 34:103 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
215 R 18.09.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo 112:54 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PAF Superkarikas
210 R 18.09.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 82:57 Kose 2020 Forus Spordikeskus PAF Superkarikas
211 R 18.09.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 93:49 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Jüri Spordihoone PAF Superkarikas
212 R 18.09.2020 19:30 Kadrina Karud 103:60 BC Torm Kadrina Spordikeskus PAF Superkarikas
213 R 18.09.2020 19:30 Keila Korvpallikool 110:70 Terminal Oil Keila Tervisekeskus PAF Superkarikas
226 R 18.09.2020 20:30 BC Kalev/Cramo 117:52 Tartu Kalev/Estiko Nord Cramo Spordihoone PAF Superkarikas
209 N 17.09.2020 19:00 G4S Noorteliiga 83:69 Ehton/Föönix Tallinn, Audentes (suur saal) PAF Superkarikas
207 K 16.09.2020 18:30 Rapla Korvpallikool 38:95 SK Nord Aid/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone PAF Superkarikas
205 K 16.09.2020 18:40 Terminal Oil 65:94 Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph PAF Superkarikas
204 K 16.09.2020 19:30 BC Torm 57:93 Kadrina Karud Tallinn, Sõbra sph PAF Superkarikas
216 K 16.09.2020 20:15 Tartu Kalev/Estiko 99:70 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Turu tn spordihoone PAF Superkarikas
203 T 15.09.2020 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium 73:121 Rae Koss/Hansaviimistlus Iisaku Gümnaasium PAF Superkarikas
214 E 14.09.2020 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 108:53 Alexela/Mediq Eesti Tallinn, TalTech sph (väike väljak) PAF Superkarikas
208 E 14.09.2020 19:30 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 70:91 Tartu Kalev/Estiko Kolga-Jaani Põhikool PAF Superkarikas
201 E 14.09.2020 20:30 Ehton/Föönix 65:84 G4S Noorteliiga Tallinn, Kadaka sph PAF Superkarikas
611 P 13.09.2020 10:00 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 70:50 Keila Korvpallikool II Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
605 P 13.09.2020 11:00 KK Viimsi U14 Must 27:78 Reinar Halliku Korvpallikool Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
612 P 13.09.2020 11:45 Kesklinna KK/GAG KK U14 67:74 KK Pärnu Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
606 P 13.09.2020 12:45 Väike-Maarja/Tarvas 53:73 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
601 L 12.09.2020 11:00 Väike-Maarja/Tarvas 54:91 Reinar Halliku Korvpallikool Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
607 L 12.09.2020 11:00 Kesklinna KK/GAG KK U14 70:55 Keila Korvpallikool II Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
613 L 12.09.2020 11:30 SK Nord/Cramo 2 125:28 Kadrina Karud/Viru-Nigula/Tapa SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
602 L 12.09.2020 12:45 KK Viimsi U14 Must 47:50 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
608 L 12.09.2020 12:45 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 55:56 KK Pärnu Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
614 L 12.09.2020 14:30 Kadrina Karud/Viru-Nigula/Tapa SK 27:104 Delta SK/Nõo Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
603 L 12.09.2020 16:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 27:85 Reinar Halliku Korvpallikool Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
609 L 12.09.2020 16:00 KK Pärnu 83:47 Keila Korvpallikool II Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
615 L 12.09.2020 17:30 Delta SK/Nõo 51:77 SK Nord/Cramo 2 Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
604 L 12.09.2020 17:45 KK Viimsi U14 Must 73:34 Väike-Maarja/Tarvas Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
610 L 12.09.2020 17:45 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 68:72 Kesklinna KK/GAG KK U14 Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
206 N 10.09.2020 19:30 Alexela/Mediq Eesti 76:76 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, TalTech sph (väike väljak) PAF Superkarikas
202 K 09.09.2020 19:00 Kose 2020 65:118 KK Viimsi/Noto Kose Gümnaasium PAF Superkarikas
 
... 22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41
 
Sünnipäevad
Täna, 8. mai
Ragnar Heek (37)
Rein Kiudsoo (63)
Toomas Kulderknup (62)
Tanel Kurbas (33)
Homme, 9. mai
Ants Kristjan Kalmus (17)
Renald Kronbergs (46)
Tony Liivak (28)
Heva Link (46)
Viktoria Timoštšuk (17)
Jukka Toijala (49)
Sulge

Ülekanded