ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
004 L 26.09.2020 16:30 Rapla Korvpallikool 68:25 Pärnu Spordikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
409 L 26.09.2020 17:00 Tartu Ülikooli KK/Metec 63:70 KK Viimsi/TSK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
416 L 26.09.2020 17:00 Delta SK/Nõo 61:52 TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
422 L 26.09.2020 17:00 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 55:115 Audentese SK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
422 L 26.09.2020 17:30 BC STAR 72:95 Audentese SK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
404 L 26.09.2020 17:45 Rakvere Spordikool/Tarvas II 92:79 Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
416 L 26.09.2020 17:45 TalTech BS/Rae SK 49:103 Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
235 L 26.09.2020 18:00 TALTECH 102:83 Kadrina Karud Tallinn, TalTech Spordihoone PAF Superkarikas
005 L 26.09.2020 18:00 Rapla Korvpallikool II 21:83 Korvpalliklubi Karud Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
410 L 26.09.2020 18:45 Saku KK 47:120 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
222 L 26.09.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 86:38 Tamsalu Los Toros/TALTECH Märjamaa spordihoone PAF Superkarikas
001 L 26.09.2020 19:00 Peterburi Zenit 91:83 BC Kalev/Cramo St. Peterburg VTB Ühisliiga
004 R 25.09.2020 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool 71:79 KK HITO/BC Karjamaa Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
224 R 25.09.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 90:54 SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal) PAF Superkarikas
229 R 25.09.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 41:81 Pärnu Sadam Jüri Spordihoone PAF Superkarikas
232 R 25.09.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 63:73 KK Viimsi/Noto Tallinna Õismäe Vene Lütseum PAF Superkarikas
005 R 25.09.2020 19:30 Alutaguse 65:93 Võrumaa Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
219 R 25.09.2020 19:30 Keila Korvpallikool 73:104 Tallinna Kalev/TLÜ Keila Tervisekeskus PAF Superkarikas
217 N 24.09.2020 18:45 G4S Noorteliiga 55:108 Rakvere Tarvas Tallinn, Audentes (suur saal) PAF Superkarikas
227 N 24.09.2020 19:30 Kadrina Karud 60:114 TALTECH Kadrina Spordikeskus PAF Superkarikas
003 N 24.09.2020 20:30 Siris/Starforest 120:76 Keila Korvpallikool II/Balteco Pauluse spordihall Saku II liiga
223 K 23.09.2020 18:00 SK Nord Aid/Cramo 62:101 Tartu Ülikool Maks & Moorits Nord Cramo Spordihoone PAF Superkarikas
001 K 23.09.2020 18:30 Rapla Korvpallikool 102:94 Terminal Oil Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
225 K 23.09.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 68:94 BC Kalev/Cramo Turu tn spordihoone PAF Superkarikas
002 K 23.09.2020 19:15 KK Viimsi 81:91 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
231 T 22.09.2020 19:30 KK Viimsi/Noto 73:80 KA Tallinna Kalev/TSK Forus Spordikeskus PAF Superkarikas
221 E 21.09.2020 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 63:98 AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, TalTech sph (väike väljak) PAF Superkarikas
605 P 20.09.2020 10:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad 39:82 Rae Spordikool 06 Variku Spordihoone PU16-klassi EMV
617 P 20.09.2020 10:00 Saku KK 65:86 BC STAR Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
614 P 20.09.2020 10:00 Korvpalliklubi Karud 20:0 Jõgeva Valla Spordikool Järveküla kool PU13-klassi EMV
611 P 20.09.2020 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool 116:45 Viljandi SK Kunda Spordikeskus PU16-klassi EMV
623 P 20.09.2020 11:00 Rae Spordikool/Kose Spordikool 65:55 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
605 P 20.09.2020 11:00 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I 89:43 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
005 P 20.09.2020 11:00 Rapla Korvpallikool 53:54 SK Nord/Cramo Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
615 P 20.09.2020 11:30 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II 30:59 Sillamäe Kalev Järveküla kool PU13-klassi EMV
606 P 20.09.2020 11:45 Tartu Kalevi Palliklubi 73:13 Paide KK7 Variku Spordihoone PU16-klassi EMV
618 P 20.09.2020 11:45 Orissaare Sport 45:120 SK Nord/Cramo 2005/TSK Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
006 P 20.09.2020 12:30 KA Tallinna Kalev 42:48 TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
612 P 20.09.2020 12:45 Sport Kunda/Tarvas 61:51 TalTech BS/Haabersti SK Kunda Spordikeskus PU16-klassi EMV
624 P 20.09.2020 12:45 KK HITO/BC Karjamaa 20:0 KK Pärnu Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
606 P 20.09.2020 12:45 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 53:59 SK Haapsalu Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
607 P 20.09.2020 13:00 TalTech BS/RIM 96:34 Orissaare Sport Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
608 P 20.09.2020 14:45 Orissaare Sport 49:71 TalTech BS/Haabersti SK Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
007 P 20.09.2020 15:30 SK Nord/Cramo 56:54 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
609 P 20.09.2020 16:30 TalTech BS/Haabersti SK 79:55 TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
008 P 20.09.2020 17:00 TalTech BS/Altius 52:55 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
601 L 19.09.2020 11:00 Tartu Kalevi Palliklubi 71:43 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Turu tn spordihoone PU16-klassi EMV
607 L 19.09.2020 11:00 Sport Kunda/Tarvas 70:97 Reinar Halliku Korvpallikool Kunda Spordikeskus PU16-klassi EMV
601 L 19.09.2020 11:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 45:113 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
610 L 19.09.2020 11:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II 40:89 Korvpalliklubi Karud Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
 
... 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
 
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded