ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
411 P 27.09.2020 11:00 Keila Korvpallikool 91:34 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
423 P 27.09.2020 11:00 KK Viimsi U14 Must 88:79 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
405 P 27.09.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 90:57 Reinar Halliku Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
417 P 27.09.2020 12:00 Kesklinna KK/GAG KK U14 56:74 Delta SK/Nõo Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
001 P 27.09.2020 12:00 KA Tallinna Kalev 0:20 Rapla Korvpallikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU19-klassi EMV
001 P 27.09.2020 12:00 SK Nord/Cramo 64:32 Tartu Kalev Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
412 P 27.09.2020 12:30 Rapla Korvpallikool 37:74 KK Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
424 P 27.09.2020 12:30 Audentese SK 125:39 Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
003 P 27.09.2020 12:30 Audentese Spordiklubi/TSK 43:77 Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Kristiine PMM TU19-klassi EMV
406 P 27.09.2020 12:45 Keila Korvpallikool 68:102 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
412 P 27.09.2020 12:45 Tartu Ülikooli KK/EVIKO 115:58 Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
418 P 27.09.2020 12:45 Rakvere Spordikool/Tarvas 96:90 SK Nord Aid/Cramo Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
406 P 27.09.2020 13:30 SK Nord/Cramo 1 81:45 SK Nord/Cramo 2 Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
418 P 27.09.2020 13:30 TalTech BS/Haabersti SK 46:86 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
423 P 27.09.2020 14:45 TalTech BS/Fenster/TSK 76:92 Audentese SK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
002 P 27.09.2020 15:00 Tartu Kalev 42:76 Pärnu Spordikool Tartu Korvpallikool TU19-klassi EMV
424 P 27.09.2020 16:30 BC STAR 79:57 KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
220 P 27.09.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 129:60 Keila Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. PAF Superkarikas
230 P 27.09.2020 17:00 Pärnu Sadam 83:49 Rae Koss/Hansaviimistlus Pärnu Spordihall PAF Superkarikas
006 L 26.09.2020 10:00 TalTech BS/Altius 20:0 BC STAR Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
407 L 26.09.2020 10:30 Rapla Korvpallikool 15:145 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
401 L 26.09.2020 11:00 Keila Korvpallikool 94:61 Kose Spordikool/Rae Spordikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
413 L 26.09.2020 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 101:71 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
413 L 26.09.2020 11:00 TalTech BS/Haabersti SK 61:65 Kesklinna KK/GAG KK U14 Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
419 L 26.09.2020 11:00 Audentese SK 124:46 KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
007 L 26.09.2020 11:30 KA Tallinna Kalev 0:20 Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
407 L 26.09.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO 96:48 KK Viimsi/TSK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
419 L 26.09.2020 12:00 Audentese SK 98:47 KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
401 L 26.09.2020 12:00 SK Nord/Cramo 1 77:74 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
408 L 26.09.2020 12:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 55:66 KK Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
002 L 26.09.2020 12:00 Korvpalliklubi Karud 41:63 Rapla Korvpallikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
414 L 26.09.2020 12:30 Delta SK/Nõo 53:74 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
420 L 26.09.2020 12:30 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 56:65 Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
402 L 26.09.2020 12:45 Rakvere Spordikool/Tarvas II 71:97 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
414 L 26.09.2020 12:45 TalTech BS/Rae SK 35:85 SK Nord Aid/Cramo Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
402 L 26.09.2020 13:30 Reinar Halliku Korvpallikool 86:75 SK Nord/Cramo 2 Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
003 L 26.09.2020 13:30 Pärnu Spordikool 57:26 Rapla Korvpallikool II Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
408 L 26.09.2020 13:45 Saku KK 65:70 Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
420 L 26.09.2020 13:45 BC STAR 35:84 TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
008 L 26.09.2020 14:30 Audentese Spordiklubi 100:25 TalTech BS/Altius Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
409 L 26.09.2020 15:00 KK Pärnu 47:112 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
415 L 26.09.2020 15:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 108:50 Kesklinna KK/GAG KK U14 Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
421 L 26.09.2020 15:30 Saku KK 54:88 KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
421 L 26.09.2020 15:45 TalTech BS/Fenster/TSK 104:37 KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
403 L 26.09.2020 16:00 Rapla Korvpallikool 101:37 Kose Spordikool/Rae Spordikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
415 L 26.09.2020 16:00 SK Nord Aid/Cramo 84:72 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
009 L 26.09.2020 16:00 BC STAR 0:20 KA Tallinna Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
403 L 26.09.2020 16:30 SK Nord/Cramo 2 43:114 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
404 L 26.09.2020 16:30 Reinar Halliku Korvpallikool 96:82 SK Nord/Cramo 1 Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
410 L 26.09.2020 16:30 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 57:33 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
 
... 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
 
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded