ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
012 R 09.10.2020 19:30 Kadrina Karud 96:75 Eesti Maaülikool/Skarcon Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
006 N 08.10.2020 18:45 Korvpallinaiskond OSK 64:68 Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM Naiste karikas
011 N 08.10.2020 20:30 Siris/Starforest 84:68 Terminal Oil Pauluse spordihall Saku II liiga
237 K 07.10.2020 19:00 Pärnu Sadam 61:62 TALTECH Pärnu Spordihall PAF Superkarikas
241 K 07.10.2020 19:00 Rakvere Tarvas 108:86 KK Viimsi/Noto Rakvere Spordihall PAF Superkarikas
004 K 07.10.2020 19:00 BK Ventspils 91:85 Latvijas Universitate Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 K 07.10.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA 67:86 BK Ogre Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
014 K 07.10.2020 19:30 Alutaguse 88:76 KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
006 K 07.10.2020 19:30 VEF Riga 104:63 BK Liepaja Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
239 T 06.10.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 79:90 Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone PAF Superkarikas
005 T 06.10.2020 20:00 Keila Korvpallikool 66:64 Rapla Korvpallikool Keila Kooli võimla Naiste karikas
002 E 05.10.2020 19:00 Himki 92:74 BC Kalev/Cramo Himki VTB Ühisliiga
010 P 04.10.2020 11:00 Rapla Korvpallikool II 48:38 TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
014 P 04.10.2020 11:00 Pärnu Spordikool 47:53 Korvpalliklubi Karud Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
015 P 04.10.2020 12:00 Tartu Kalev 42:59 BC STAR Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
011 P 04.10.2020 12:30 Rapla Korvpallikool 46:43 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
016 P 04.10.2020 13:30 SK Nord/Cramo 43:111 Audentese Spordiklubi Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
004 P 04.10.2020 15:00 Tartu Ülikool/Kalev 74:71 Audentese Spordiklubi Tartu, TÜ sph (punane saal) Naiste karikas
012 P 04.10.2020 15:00 TalTech BS/Altius 24:62 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
018 P 04.10.2020 15:30 Audentese Spordiklubi 94:27 Tartu Kalev Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
013 P 04.10.2020 16:30 KA Tallinna Kalev 114:11 Rapla Korvpallikool II Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
017 P 04.10.2020 17:00 BC STAR 20:43 SK Nord/Cramo Turu tn spordihoone TU14-klassi EMV
240 P 04.10.2020 18:00 KK Viimsi/Noto 78:101 Rakvere Tarvas Forus Spordikeskus PAF Superkarikas
002 L 03.10.2020 10:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 59:71 BC STAR Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
001 L 03.10.2020 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 83:46 Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
001 L 03.10.2020 14:00 BK Liepaja 91:92 BK Ventspils Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 L 03.10.2020 14:30 BC STAR 50:102 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
003 L 03.10.2020 16:00 Audentese Spordiklubi 77:55 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
003 L 03.10.2020 17:00 Tallinna Ülikool 124:56 Rapla Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. Naiste karikas
003 L 03.10.2020 17:00 BK Ogre 63:81 VEF Riga Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
002 L 03.10.2020 17:30 G4S Noorteliiga 92:62 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste karikas
002 L 03.10.2020 19:00 Latvijas Universitate 70:85 VALMIERA GLASS VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 R 02.10.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo 66:102 Paide Viking Window Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
006 R 02.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga 56:100 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
004 R 02.10.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 105:74 Keila Korvpallikool Forus Spordikeskus Saku I liiga
010 R 02.10.2020 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 70:98 Võrumaa Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
236 R 02.10.2020 19:00 TALTECH 73:80 Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone PAF Superkarikas
001 N 01.10.2020 18:45 Korvpallinaiskond OSK 72:76 BC Elva/CHK Tallinn, Kristiine PMM Naiste karikas
002 N 01.10.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 79:62 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
003 N 01.10.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 86:89 Kadrina Karud Turu tn spordihoone Saku I liiga
008 N 01.10.2020 20:30 Keila Korvpallikool II/Balteco 75:85 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus Saku II liiga
007 K 30.09.2020 18:30 Terminal Oil 88:64 Alutaguse Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
233 K 30.09.2020 18:30 Tartu Ülikool Maks & Moorits 69:88 BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal) PAF Superkarikas
218 K 30.09.2020 19:00 Rakvere Tarvas 116:58 G4S Noorteliiga Rakvere Spordihall PAF Superkarikas
238 K 30.09.2020 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ 76:75 AVIS UTILITAS Rapla Sõle Spordikeskus PAF Superkarikas
001 K 30.09.2020 20:00 Tartu Ülikool II 71:79 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
006 T 29.09.2020 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium 68:77 Siris/Starforest Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
405 P 27.09.2020 11:00 Kose Spordikool/Rae Spordikool 63:92 Rakvere Spordikool/Tarvas II Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
411 P 27.09.2020 11:00 KK Viimsi/TSK 86:75 Saku KK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
417 P 27.09.2020 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool 69:54 TalTech BS/Rae SK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
 
... 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
 
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded