ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
015 K 14.10.2020 18:20 Rapla Korvpallikool 79:87 Siris/Starforest Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
016 K 14.10.2020 18:30 Terminal Oil 97:104 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
036 K 14.10.2020 19:00 Pärnu Sadam 76:62 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 K 14.10.2020 19:30 Alutaguse 86:90 Keila Korvpallikool II/Balteco Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
004 K 14.10.2020 20:00 BC Southwestern 68:71 TalTech/SK Rim Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
034 T 13.10.2020 AVIS UTILITAS Rapla 50:57 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
034 T 13.10.2020 19:30 AVIS UTILITAS Rapla 50:57 TALTECH Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 E 12.10.2020 19:00 Korvpallikarud 58:85 Eelviimased/Fit360.ee Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
004 E 12.10.2020 19:15 Audentese Spordiklubi 75:51 Pärnu Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste esiliiga
002 E 12.10.2020 19:15 Paldiski KK/Willenbrock 69:86 Nordauto Vasalemma Põhikooli Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
032 P 11.10.2020 Tallinna Kalev/TLÜ 73:100 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
033 P 11.10.2020 Rakvere Tarvas 81:89 AVIS UTILITAS Rapla vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
003 P 11.10.2020 Lokomotiv Kuban 20:0 BC Kalev/Cramo Krasnodar VTB Ühisliiga
417 P 11.10.2020 Tartu Kalevi Palliklubi 0:20 Reinar Halliku Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
013 P 11.10.2020 10:00 SK Nord/Cramo I 45:71 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
021 P 11.10.2020 10:30 BC STAR 77:66 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
411 P 11.10.2020 11:00 Rae Spordikool/Kose Spordikool 96:74 Orissaare Sport Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
423 P 11.10.2020 11:00 Sport Kunda/Tarvas 50:107 SK Nord/Cramo 2005/TSK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
405 P 11.10.2020 11:00 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I 99:11 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
411 P 11.10.2020 11:00 Korvpalliklubi Karud 50:75 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
423 P 11.10.2020 11:00 TalTech BS/RIM 57:46 SK Haapsalu Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
007 P 11.10.2020 11:00 Rapla Korvpallikool I 41:39 Kohila SK Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
010 P 11.10.2020 11:00 KK Viimsi U12 Must/Estover 34:45 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Forus Spordikeskus PMini-klassi EMV
014 P 11.10.2020 11:00 TalTech BS/Altius 51:44 SK Nord/Cramo Play Arena TU16-klassi EMV
001 P 11.10.2020 11:00 Kambja vald 71:53 BC Elva Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
014 P 11.10.2020 11:30 Audentese SK 69:39 SK Nord/Cramo II Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
022 P 11.10.2020 12:00 Audentese Spordiklubi 96:52 KA Tallinna Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
002 P 11.10.2020 12:00 Föönix 54:78 Kose Morsad Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
006 P 11.10.2020 12:00 N.G.T 59:66 Sportsbet Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
008 P 11.10.2020 12:15 Kohila SK 51:50 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
011 P 11.10.2020 12:15 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I 18:60 TalTech BS/Altius Forus Spordikeskus PMini-klassi EMV
406 P 11.10.2020 12:30 Paide KK7 31:143 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
412 P 11.10.2020 12:30 KK Viimsi U13 Must 44:82 SK Nord/Cramo 1 Forus Spordikeskus PU13-klassi EMV
424 P 11.10.2020 12:30 Saku KK 50:73 Keila/Saue Korvpallikool Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
001 P 11.10.2020 12:30 KK HITO/BC Karjamaa 49:23 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
002 P 11.10.2020 12:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 41:53 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
412 P 11.10.2020 12:45 SK Nord/Cramo 2006 68:48 TalTech BS/RIM Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
418 P 11.10.2020 12:45 Keila Korvpallikool 77:93 KK Viimsi U16 Must Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
424 P 11.10.2020 12:45 Rakvere Spordikool/Tarvas 74:64 Rapla Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
002 P 11.10.2020 13:00 YliCool 75:58 BC Karl Infra Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
015 P 11.10.2020 13:15 SK Nord/Cramo II 25:64 SK Nord/Cramo I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
009 P 11.10.2020 13:30 Keila Korvpallikool 34:61 Rapla Korvpallikool I Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
012 P 11.10.2020 13:30 TalTech BS/Altius 52:40 KK Viimsi U12 Must/Estover Forus Spordikeskus PMini-klassi EMV
016 P 11.10.2020 13:30 Narva PSK 24:56 TalTech BS/Altius Play Arena TU16-klassi EMV
003 P 11.10.2020 13:30 RIM 70:68 Ehton Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
008 P 11.10.2020 13:30 LakiLakid 70:69 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
009 P 11.10.2020 13:30 Naudingud.ee 42:73 West Tallinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
003 P 11.10.2020 13:45 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver 79:11 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
004 P 11.10.2020 13:45 Rakvere Spordikool/Tarvas 42:30 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
005 P 11.10.2020 15:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila 17:44 Rakvere Spordikool/Tarvas Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
 
... 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
 
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded