ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
002 L 24.10.2020 15:30 TalTech BS/Altius 39:55 Tartu Ülikooli KK/Hundid Tallinn, Lasnamäe SMM TMakro-klassi EMV
028 L 24.10.2020 16:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 60:74 SK Nord/Cramo Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
203 L 24.10.2020 16:00 Keila Korvpallikool 69:91 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Keila Tervisekeskus PU14-klassi karikas
416 L 24.10.2020 16:15 Sillamäe Kalev 29:105 KK Pärnu Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
001 L 24.10.2020 16:30 KA Tallinna Kalev 65:37 TalTech BS/Altius Tallinn, Lasnamäe SMM TMakro-klassi EMV
002 L 24.10.2020 17:00 Tallinna Ülikool 89:69 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms. Naiste meistriliiga
014 L 24.10.2020 17:00 BK Ventspils 113:90 VALMIERA GLASS VIA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
042 L 24.10.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 92:76 Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
044 L 24.10.2020 17:00 TALTECH 67:79 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
027 L 24.10.2020 17:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 92:32 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
004 L 24.10.2020 17:30 Enteh 70:62 Jõhvi Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
015 L 24.10.2020 19:00 VEF Riga 95:54 Latvijas Universitate Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
202 R 23.10.2020 15:30 Tartu Ülikooli KK/Leopardid 51:89 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU14-klassi karikas
049 R 23.10.2020 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool 86:70 KK Viimsi Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
007 N 22.10.2020 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 90:71 Keila Korvpallikool Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
013 N 22.10.2020 18:30 DSV 68:55 Ehton/Föönix Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
011 N 22.10.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 60:87 Alexela/Mediq Eesti Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
013 N 22.10.2020 19:30 Tartu Ülikool II 64:70 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
015 N 22.10.2020 20:10 Sleepit/Retlar 56:50 Korvpallikarud Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
038 K 21.10.2020 BC Kalev/Cramo 98:88 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
040 K 21.10.2020 19:00 BC Kalev/Cramo 98:88 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
015 K 21.10.2020 19:30 Harku vald 81:77 Baar Balti Jaamas Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
013 K 21.10.2020 19:30 Tabasalu 89:60 West Tallinn Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
030 K 21.10.2020 19:30 Wildix/Esecom 123:73 Altius/Play Arena Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
033 K 21.10.2020 19:30 Rehpol/Palliklubi 73:55 Keila KK/JP Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
001 T 20.10.2020 17:30 G4S Noorteliiga 65:71 Tallinna Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste meistriliiga
016 T 20.10.2020 19:30 IBIS Tallinn/Hausers 86:79 A4 Haldus Sõle Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
016 T 20.10.2020 20:30 Eelviimased/Fit360.ee 60:50 Paldiski KK/Willenbrock Tallinn, THK Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
031 E 19.10.2020 18:45 Swedbank 61:52 Raadius Arhitektid Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
002 E 19.10.2020 20:15 Ehton/Föönix 95:55 KK Viimsi Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
005 E 19.10.2020 20:15 Jokker 89:76 Keila KK Kadrioru Saksa Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
037 P 18.10.2020 AVIS UTILITAS Rapla 79:86 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
005 P 18.10.2020 Omniva/M.M GoSolar 63:88 Exmet Tallinn, T.Soku KK Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
405 P 18.10.2020 11:00 KK HITO/BC Karjamaa 73:74 Rae Spordikool 06 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
001 P 18.10.2020 11:00 Rapla Korvpallikool 67:80 Saku KK Rapla Kesklinna Kool PU14-klassi EMV
034 P 18.10.2020 11:00 TalTech BS/Haabersti SK 63:56 SK Nord/Cramo 2 Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
029 P 18.10.2020 12:00 Rapla Korvpallikool 60:89 Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
002 P 18.10.2020 12:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 49:44 Kesklinna KK/GAG KK U14 Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
036 P 18.10.2020 12:30 Audentese SK 110:105 SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
406 P 18.10.2020 12:45 Tartu Ülikooli KK 87:72 Audentese SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
001 P 18.10.2020 13:00 Tööriistamarket/Lüganuse 65:74 Enteh Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
019 P 18.10.2020 14:00 Keila Korvpallikool 95:46 Delta SK/Nõo Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
026 P 18.10.2020 14:30 Audentese SK 84:87 SK Nord/Cramo 1 Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
015 P 18.10.2020 14:50 TalTech BS/Fenster/TSK 84:61 Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
003 P 18.10.2020 15:00 KK Pärnu 53:83 Rakvere Spordikool/Tarvas Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
004 P 18.10.2020 16:00 KK Viimsi U14 Must 43:102 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Forus Spordikeskus PU14-klassi EMV
010 P 18.10.2020 16:30 Tartu Kalev 42:62 Audentese Spordiklubi/TSK Turu tn spordihoone TU19-klassi EMV
039 P 18.10.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 79:86 Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
002 P 18.10.2020 17:00 BC Narva 105:74 Energia Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
012 P 18.10.2020 17:30 Latvijas Universitate 67:78 BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
... 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
 
Sünnipäevad
Täna, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Homme, 14. mai
Ivar Bank (60)
Sirje Ennok-Torn (74)
Priit Ilver (45)
Sten-Erik Jantson (37)
Anti Kalle (51)
Alvar Kaur (63)
Katrin Ploom-Mändmaa (71)
Sulge

Ülekanded