ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
046 K 28.10.2020 19:00 BC Kalev/Cramo 100:74 Rakvere Tarvas Tallinn, Saku Suurhall Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 K 28.10.2020 19:15 Omniva/M.M GoSolar 71:78 Nordauto Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
020 K 28.10.2020 19:15 TalTech/SK Rim 87:85 Sleepit/Retlar Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
047 K 28.10.2020 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ 85:65 TALTECH Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 K 28.10.2020 19:30 BA Tallinna Kalev 68:89 Baar Balti Jaamas Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
038 K 28.10.2020 19:30 Tabasalu 70:87 Rehpol/Palliklubi Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
034 K 28.10.2020 20:30 Raadius Arhitektid 58:67 Wildix/Esecom Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
021 T 27.10.2020 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium 88:82 Võrumaa Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
008 T 27.10.2020 18:00 Exmet 71:61 BC Southwestern Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
036 E 26.10.2020 18:55 Swedbank 107:65 West Tallinn Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
025 E 26.10.2020 19:00 Korvpallikarud 56:77 Puhhid Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
020 E 26.10.2020 20:00 Ehton/Föönix 122:71 Kontsertlavad.ee Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
041 P 25.10.2020 Pärnu Sadam 81:69 Rakvere Tarvas vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
010 P 25.10.2020 Jokker BA Tallinna Kalev #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
014 P 25.10.2020 TalTech BS/TSK 69:56 KK Viimsi Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
069 P 25.10.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Metec 156:9 Delta SK/Nõo Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
417 P 25.10.2020 11:00 TalTech BS/Haabersti SK 72:17 Sillamäe Kalev Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
005 P 25.10.2020 11:00 BC Elva 85:69 BC Karl Infra Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
013 P 25.10.2020 11:00 Keskturu Kossuklubi 43:52 N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
015 P 25.10.2020 11:00 LakiLakid 62:67 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
020 P 25.10.2020 11:00 BC Connection 59:65 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
418 P 25.10.2020 12:30 KK Pärnu 80:56 TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
016 P 25.10.2020 12:30 Sleepit/Retlar 54:56 Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
017 P 25.10.2020 12:30 Coop/Mefab 60:97 Sportsbet Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
018 P 25.10.2020 12:30 MGT Team 56:58 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
070 P 25.10.2020 12:45 Kose Spordikool/Rae Spordikool 63:58 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
006 P 25.10.2020 13:00 Kambja vald 76:61 Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
005 P 25.10.2020 13:00 Tööriistamarket/Lüganuse 120:81 BC Narva Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
006 P 25.10.2020 14:00 KK Hito/Elvarem 69:42 Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
007 P 25.10.2020 15:00 YliCool 61:49 Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
071 P 25.10.2020 15:30 Delta SK/Nõo 31:147 Kose Spordikool/Rae Spordikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
017 P 25.10.2020 16:30 Kontsertlavad.ee 78:94 Keila KK Keila Tervisekeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
043 P 25.10.2020 17:00 Pärnu Sadam 81:69 Rakvere Tarvas Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
008 P 25.10.2020 17:00 Tevo Ehituskaup 64:52 Aiakoda Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
072 P 25.10.2020 17:15 Tartu Kalevi Palliklubi 48:121 Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
032 P 25.10.2020 18:00 Kiili Spordiklubi 54:77 Kose Morsad Kiili Spordihall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
012 P 25.10.2020 19:30 Eurofasteners 56:63 Omniva/M.M GoSolar Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
040 L 24.10.2020 AVIS UTILITAS Rapla 92:76 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
042 L 24.10.2020 TALTECH 67:79 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
413 L 24.10.2020 11:00 KK Pärnu 77:26 TalTech BS/Haabersti SK Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
006 L 24.10.2020 11:00 RIM 70:56 Föönix Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
008 L 24.10.2020 11:00 Kose Morsad 81:66 TalTech/SK Rim Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
010 L 24.10.2020 11:00 Haabersti SK 44:63 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
025 L 24.10.2020 11:30 SK Nord/Cramo 22:117 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
001 L 24.10.2020 12:00 KK Viimsi/TSK 69:91 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Forus Spordikeskus PU18-klassi EMV
414 L 24.10.2020 12:30 Sillamäe Kalev 22:121 TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
011 L 24.10.2020 12:30 West Tallinn 55:67 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
012 L 24.10.2020 12:30 Wildix/Esecom 73:57 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
019 L 24.10.2020 12:30 Sportsbet 69:81 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
006 L 24.10.2020 13:00 Pärnu Spordikool 53:63 Rapla Korvpallikool Pärnu sph (väike väljak) Naiste esiliiga
 
... 23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
 
Sünnipäevad
Täna, 15. mai
Indrek Kajupank (33)
Kristel Kaubi (48)
Homme, 16. mai
Silver Allik (39)
Sulge

Ülekanded