ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
004 L 31.10.2020 14:00 Räpina Spordikool 25:53 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (roheline saal) PMikro-klassi EMV
011 L 31.10.2020 14:00 KK Viimsi U9 42:59 KK Viimsi U10 Must Paide E-Piim Spordihall PMikro-klassi EMV
012 L 31.10.2020 14:00 Tartu Kalevi Palliklubi 75:35 Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall PMikro-klassi EMV
002 L 31.10.2020 14:00 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I 66:58 TalTech BS/Altius Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
017 L 31.10.2020 14:00 VEF Riga 83:76 BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 L 31.10.2020 14:15 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus 64:41 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
005 L 31.10.2020 15:00 Räpina Spordikool 22:59 Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (roheline saal) PMikro-klassi EMV
017 L 31.10.2020 15:15 SK Nord/Cramo 2006 61:98 Reinar Halliku Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
030 L 31.10.2020 15:30 Korvpalliklubi Karud 38:117 Audentese Spordiklubi Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
006 L 31.10.2020 16:00 Tartu Ülikooli KK/Pantrid 55:15 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (roheline saal) PMikro-klassi EMV
050 L 31.10.2020 16:00 TALTECH 49:63 AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 L 31.10.2020 17:00 Tartu Ülikool/Kalev 79:67 Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Naiste meistriliiga
001 L 31.10.2020 17:00 SK Nord/Cramo 1 60:69 KK Pärnu Nord Cramo Spordihoone PU13-klassi EMV
031 L 31.10.2020 17:00 Pärnu Spordikool 41:36 BC STAR Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
018 L 31.10.2020 17:00 VALMIERA GLASS VIA 83:73 Latvijas Universitate Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
049 L 31.10.2020 17:00 BC Kalev/Cramo 81:60 Pärnu Sadam Tallinn, Saku Suurhall Paf Estonian-Latvian Basketball League
035 L 31.10.2020 17:00 Altius/Play Arena 50:108 Kose Morsad Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
016 L 31.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga 93:91 BC Elva/CHK Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste karikas
046 R 30.10.2020 Rakvere Tarvas 82:75 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
203 R 30.10.2020 17:45 TalTech BS/RIM 58:61 Viljandi SK Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi karikas
206 R 30.10.2020 18:00 Rapla Korvpallikool 92:86 BC STAR Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi karikas
021 R 30.10.2020 18:30 Tartu Kalev/Estiko 73:66 KK Viimsi/Noto Turu tn spordihoone Saku I liiga
024 R 30.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga 86:77 SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
023 R 30.10.2020 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 79:82 Alutaguse Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
025 R 30.10.2020 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool 148:47 Keila Korvpallikool II/Balteco Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
016 R 30.10.2020 19:00 BK Ventspils 73:64 BK Liepaja Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
048 R 30.10.2020 19:00 Rakvere Tarvas 82:75 Tallinna Kalev/TLÜ Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
020 R 30.10.2020 19:30 Keila Korvpallikool 68:89 Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Tervisekeskus Saku I liiga
023 R 30.10.2020 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH 66:82 Kadrina Karud Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
024 R 30.10.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 73:76 Rapla Korvpallikool Jõhvi Spordihall Saku II liiga
022 R 30.10.2020 20:15 Paide Viking Window 95:92 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
204 N 29.10.2020 15:30 Saku KK 47:62 TalTech BS/Haabersti SK Saku valla spordikeskus PU14-klassi karikas
205 N 29.10.2020 17:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 103:28 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordihall PU14-klassi karikas
204 N 29.10.2020 17:30 Rae SK/Kose SK 2005 79:99 Rakvere Spordikool/Tarvas Jüri Spordihoone PU16-klassi karikas
022 N 29.10.2020 18:00 Alexela/Mediq Eesti 69:55 Harku vald Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
024 N 29.10.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 55:65 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
201 N 29.10.2020 19:15 KK Viimsi U16 Must 81:68 Keila Korvpallikool Forus Spordikeskus PU16-klassi karikas
019 N 29.10.2020 19:30 Tartu Ülikool II 68:111 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
043 K 28.10.2020 Tartu Ülikool Maks & Moorits 74:76 AVIS UTILITAS Rapla vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
044 K 28.10.2020 BC Kalev/Cramo 100:74 Rakvere Tarvas vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
045 K 28.10.2020 Tallinna Kalev/TLÜ 85:65 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
022 K 28.10.2020 18:30 Terminal Oil 70:78 KK Viimsi Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
014 K 28.10.2020 18:45 Rapla Korvpallikool 63:99 Tartu Ülikool/Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste karikas
015 K 28.10.2020 18:45 Audentese Spordiklubi 94:75 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste karikas
045 K 28.10.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 74:76 AVIS UTILITAS Rapla Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
046 K 28.10.2020 19:00 BC Kalev/Cramo 100:74 Rakvere Tarvas Tallinn, Saku Suurhall Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 K 28.10.2020 19:15 Omniva/M.M GoSolar 71:78 Nordauto Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
020 K 28.10.2020 19:15 TalTech/SK Rim 87:85 Sleepit/Retlar Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
047 K 28.10.2020 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ 85:65 TALTECH Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 K 28.10.2020 19:30 BA Tallinna Kalev 68:89 Baar Balti Jaamas Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
 
... 22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
 
Sünnipäevad
Täna, 12. mai
Magnus Ahuna (40)
Aimar Kubber (54)
Margo Kullisaar (35)
Mailian Elisabeth Matsina (20)
Helena Mälton (32)
Margus Nurja (48)
Hanna Leena Ojamaa (21)
Priit Värv (41)
Homme, 13. mai
Mailis Pokk (29)
Alari Põllu (39)
Peeter Tishler (54)
Aime-Maie Tobi (Kraus) (89)
Sulge

Ülekanded